«У нас є шанс піти новим шляхом»

Коментарі членів робочої групи новоствореної української прем’єр-ліги

На зібранні президентів клубів вищої ліги було досягнуто домовленості про створення української прем’єр-ліги.

Вона розпочне своє існування вже з наступного сезону. Наразі створено тимчасовий керівний орган – робоча група, до якої увійшли почесний президент «Карпат» Петро Димінський, президент ФК «Харків» Віталій Данилов, президент київського «Арсеналу» Вадим Рабінович, а також президент ПФЛ Равіль Сафіулін.

Петро Димінський
«За створення прем’єр-ліги усі президенти клубів проголосували одноголосно. Це рішення дуже важливе для розвитку усього українського футболу, адже власники клубів вкладають свої гроші, і гроші зовсім не маленькі. Саме тому ми, власники, хочемо бути активними учасниками футболу, а не спостерігачами без права голосу. Рішення створити прем’єр-лігу справді революційне. У нас є шанс піти новим шляхом і зробити футбол цікавішим для усіх. Власники клубів розглядають прем`єр-лігу насамперед як бізнес-проект. До його втілення у життя залучатимуться й провідні європейські спеціалісти.»

Вадим Рабінович
«Ліга буде з нового сезону. Ми створили наглядову раду, до якої увійшли Петро Димінський, Віталій Данилов і я, а також Равіль Сафіуллін, як нейтральна людина. У нас є час на підготовку усієї роботи з документами. Через місяць на нас чекає ще одна зустріч зі всіма президентами. У форматі прем’єр-ліги українським футболом керуватимуть не функціонери, а власники клубів. Якщо нам вдасться довести роботу до кінця, це буде справжня революція в українському футболі.»

Равіль Сафіуллін
«Сьогодні у Києві о 14:00 відбулося засідання власників клубів вищої ліги. Ініціативу провести таке зібрання проявила робоча група із питання прем’єр-ліги, яку створили ще торік. Робоча група багато працювала, провела не одне засідання, зібрала чимало матеріалів, в яких йшлося про досвід проведення таких змагань в інших країнах. Ознайомивши усіх з цими документами, робоча група сьогодні винесла на засіданні пропозицію проголосувати за створення прем’єр-ліги негайно. Зараз ми працюватимемо над документацією з реєстрації змагань. Загалом, віднині керівники клубів, які вкладають великі гроші у футбол, безпосередньо впливатимуть на процеси в українському футболі.»

ФК «Карпати»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности