Віталій КВАРЦЯНИЙ: «Я більше дивлюся на гру, а не на очки і місця»

«Волынь» – «Ворскла» – 0:1. Послематчевая пресс-конференция главного тренера лучан

Віталій КВАРЦЯНИЙ: «Я більше дивлюся на гру, а не на очки і місця»

Головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний:

- Багато завдань, які ми ставили на гру, не спрацювало. Сира, мокра погода понизила бійцівські якості наших молодих футболістів. Хороший футболіст вміє грати на снігу, льоду і в болоті, у дощ чи спека, на хороших чи поганих газонах. М’яч слизький, і з шести прийомів м’яча було п’ять втрат.
 
На молодь зараз впала відповідальність чимала, і багато хто вважав, що вже все вміє. А тут тест на кваліфіковану гру в таких умовах… Ми губили м’яча в простих ситуаціях. Не заслужили на поразку, хоч Полтава й робила дуже серйозні чоловічі атаки.
 
Коли вводив м’яча Непогодов, неправильно в першому таймі розташовувалися Мелінишин з Логіновим. Вони нечасто грають в нас разом. В Одесі ми чекали на атаки одеситів, а сьогодні слід було грати конструктивно, щось організовувати через півзахист. Мелінишин провалився, ніби його не було на полі. Випав Дудік. Без характеру зіграв. Жодного штрафного не заробив. І не лізе туди, боїться подряпину отримати. Так само Петров…

В позитив сьогодні можу занести, хоч і при помилках, гру Романюка. По-чоловічому проводив матч, сміливо йшов обігрувати. Десь губив, паса останнього ще не має, але претензій не можу поставити йому.
 
Було завдання Дудіку наситити передачами двох нападників високих – Діденка та Петрова. Дві передачі було за увесь матч. У кожного було завдання по п’ять зробити, тоді б була ефективність.
 
Мемешев у першому таймі мав два моменти. Підніми м’яча, не бий в лежачого захисника! Бігав Редван багато, але ще й інтелект потрібен.
 
«Ворскла» була трохи зліша – й результат закономірний. Я не чекав такої гри від своїх. Наші стушувалися. Ми мали три-чотири моменти. Але ще й фарт треба мати. «Ворскла» влучила у стійку і від неї добили, в нас Діденко влучив, але ми не забили.
 
Сімдесят відсотків гравців нашої команди ще повинні грати за дубль. Вони й так на рівні провели сезон. Нас ніхто не «відвозив» так, щоб ми не мали будь-яких шансів. Я бачу в декількох гравців дуже хороший потенціал. Немає середньої лінії, бо Герасимюку самому там важко.
 
Чекати серйозної гри від хлопців, які нестійкі психологічно, ще рано. Чепелюк непогано зіграв в Одесі, але захворів перед матчем. В Шабанова вчора на тренуванні схопила спина, в Міхи – коліно. Никитюк захворів. Заледве набираємо на кожний матч одинадцять… 
В Полтави також були кадрові проблеми, але ще не відомо, як би травмовані зіграли, бо молодь «Ворскли» дуже мотивованою була.
 
У підсумку в нас зараз дві перемоги і чотири нічиї. Хоча у нас 11 місце, але я більше дивлюся на гру, а не на очки і місця. Я б більше дав позитиву команді. Розумні люди зрозуміють це. Я знаю, як ми працювали, як ми тренувалися. За великим рахунком плюсів більше. Особливо враховуючи ситуацію, в якій ми нині опинилися. Це позитив. Ми так вже три роки живемо, в очікуванні того, що з нас знову знімуть очки. Це б’є по всіх ,впливає на роботу… Наразі результату немає, але наші гравці заграють більш сильніше, я в цьому не сумніваюся.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Волынь

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности