Николай Мильчев - спортсмен месяца в Украине

Олимпийский чемпион Сиднея впервые признан лучшим

НОК україни
© НОК україни

Сьогодні в Олімпійському домі з рук президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки свої заслужені нагороди – диплом, пам’ятну статуетку та грошову премію отримав найкращий спортсмен жовтня, стрілок Микола Мільчев.

Нагадаємо, високого визнання НОК Олімпійський чемпіон Ігор-2000 та володар Олімпійського рекорду зі стендової стрільби удостоєний завдяки чудовому виступу у фіналі Кубка світу в Римі, де були представлені найкращі за рейтингом 10 стрілків світу. Досвідченому українському спортсмену вдалося посісти 2 місце на п'єдесталі пошани цього престижного турніру.

Під час нагородження Микола Мільчев сказав, що вирішив продовжити спортивну кар'єру принаймні ще на один олімпійський цикл й відзначив, що дуже мотивований на нові спортивні досягнення. «Я дуже радий отримати нагороду найкращого спортсмена місяця. Можу сказати, що маю мотивацію вибороти й звання найкращого спортсмена року, бажано у високосний рік. Жодного разу не був в Японії. До того ж, мій суперник в «бронзовому» фіналі в Ріо, якому я поступився, старший за мене на чотири роки. Хіба це не символічно?!».

Відзначимо, що Микола Мільчев вперше отримав нагороду найкращого спортсмена місяця в Україні.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — НОК Украины

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.