55 украинских олимпийцев получат денежные призы

Спортсмены, занявшие на Олимпиаде-2016 4-6 места, получат от 25 до 30 тысяч гривен

55 украинских олимпийцев получат денежные призы
© dsmsu.gov.ua

16 листопада на засіданні Уряду прийнято Постанову «Про деякі питання заохочення спортсменів та їх тренерів за результатами ХХХІ Олімпійських ігор», відповідно до якої 55 українським спортсменам та їх тренерам буде виплачено одноразову грошову допомогу.

«На літніх Олімпійських іграх у Ріо - 55 українських спортсменів зайняли високі 4-6 місця. Міжнародний олімпійський комітет вважає такий виступ значним досягнення і вручає відповідні дипломи. Мінмолодьспорту також вирішило підтримати і додатково мотивувати наших олімпійців, а керівництво Уряду нас підтримало. Ми виконали нашу публічну обіцянку перед спортсменами і тренерами», - наголосив Міністр Ігор Жданов.

Він нагадав, що за кількістю зайнятих місць з 1 по 6 - Україна посіла 14 місце у світі. А за кількістю спортсменів, що завоювали право на участь в Іграх, збірна України зайняла 16 місце у світі.

«Це той величезний спортивний потенціал, який ми маємо берегти і розвивати, особливо, з прицілом на Токіо-2020. Адже на міжнародному рівні конкурентність в олімпійських видах спорту постійно зростає. Окрім того, така допомога буде певною мірою компенсацією нашим спортсменам за випадки суб’єктивного і несправедливо суддівства з якими стикнулася Україна на Олімпіаді», - підкреслив Ігор Жданов.

За словами Міністра, відповідно до Постанови встановлюється одноразова винагорода спортсменам, які зайняли четверте - шосте місця на XXXІ літніх Олімпійських іграх та їх тренерам. А саме, за четверте місце - 50 тис. гривень, п'яте місце - 35 тис. гривень, шосте місце - 25 тис. гривень.

Виплати винагород спортсменам та їх тренерам здійснюватимуться відповідно до Порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2016 р. № 91 «Про заохочення спортсменів і тренерів з олімпійських та неолімпійських видів спорту».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности