Олег ФЕДОРЧУК: «Хачериди конфликтует с Шевченко»

Специалист рассказал, почему защитника «Динамо» не вызвали в сборную Украины

ФК Шахтер Донецк
© ФК Шахтер Донецк

Олег Федорчук назвав справжню причину відсутності Євгена Хачеріді у складі збірної України

«Євген Хачеріді заслуговує грати у збірній, - сказав Олег Федорчук, - Його відсутність пояснили травмою коліна. Це не так. За моєю інформацією, Хачеріді конфліктує з Шевченком. Їхній конфлікт почався ще після повернення Шевченка з Англії».

Нагадаємо, що Євгена Хачеріді не викликали до збірної України на матчі проти Фінляндії та Сербії.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    icebeer
    online
      icebeer, 09.11.2016 21:55
    -1
    denvm, 09.11.2016 20:14
    По старой байке после возвращения из Англии был у них конфликт, и Шева сказал: будешь выеживаться - выкуплю твой контракт и будешь у меня водителем работать!
    На кухне.
    icebeer
    online
      icebeer, 09.11.2016 21:54
    0
    Должны помнить,как я рассказывал,что на тренеровке тогда Хач послал Шеву на... . Так Шева бегал к рахмильичу с истерикой мол "давай я его контракт выкуплю.Он будет у меня на кухне работать". Это почти дословно. Тогда ещё тут ржали,а вот вам ещё подтверждение.
    Віталій Шевченко
      Віталій Шевченко, 09.11.2016 21:09
    +4
    knmua, 09.11.2016 19:01
    Откуда вообще выполз этот горе-экшперт? Чудо, откуда у тебя хоть какая то инфа о ДК и сборной, а тем более о личных отношениях? А-а-а-а! Ну да, из Новой Каховки оно ж виднее, что в сборно происходит
    Людина хоче дуже бути експіртом ТК Футбол,і стати в один ряд з такими метрамиПОекспертизі як Павлік Морозов,Вітьок Леоненко,Сашка Сопко. А як це зробити якщо не засвітитись на різних ресурсах з своїми аналізами,інсайдерХеров.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 09.11.2016 20:52
    -1
    Кравчук , Марчук , Медведчук ... Теперь - Федорчук. Он вообще-то кем , этот Федорчук ?
    denvm
      denvm, 09.11.2016 20:14
    +1
    По старой байке после возвращения из Англии был у них конфликт, и Шева сказал: будешь выеживаться - выкуплю твой контракт и будешь у меня водителем работать!
    knmua
      knmua, 09.11.2016 19:29
    +14
    Виталий Меркулов, 09.11.2016 19:18
    Ыксперт кАНАЛА 2+2 фигни не скажет
    и когда ж ты видел этого ыкшпэрта на 2+2 ???
    Виталий Меркулов
      Виталий Меркулов, 09.11.2016 19:18
    -16
    Ыксперт кАНАЛА 2+2 фигни не скажет
    diogendog
    online
      diogendog, 09.11.2016 19:06
    -3
    Не буду коментувати про травму. Можливо вона є. Але Хачеріді у збірну можуть не брати по причині його нестриманності. Уже вся Європа знає про це, для чого гравці суперників і наступають Євгенові на пятки. Кожного матчу. Демонстративно. Стверджую це. Після чого Євген втрачав психологічну рівновагу і отримував картки. Вважаю, що в грі на другому поверсі Хачеріді незамінний гравець, але коли він починає вести мяча, дріботіти ногами і шукає кому віддати пас, я хапаюсь за серце.
    knmua
      knmua, 09.11.2016 19:01
    +13
    Откуда вообще выполз этот горе-экшперт? Чудо, откуда у тебя хоть какая то инфа о ДК и сборной, а тем более о личных отношениях? А-а-а-а! Ну да, из Новой Каховки оно ж виднее, что в сборно происходит
    vancetti
      vancetti, 09.11.2016 18:45
    +29
    Если бы был конфликт они бы не общались. А так, на видео после игры Днепра с ДК видно было, что Шева нормально общается с Женей в микст зоне. Кому- то хочется , чтобы был конфликт.Федорчук тот ещё эксперт...
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 09.11.2016 18:27
    +2
    turist86, 09.11.2016 18:05
    мабуть, не брати в збірну Хачеріді і Гармаша вирішив зовсім не Шева, а Рауль Ріанчо"У мене немає конфлікту з Хачеріді та Гармашем. Вони мої друзі. Я можу запросити їх на вечерю в ресторан. Але грати мають найкращі. Як думаєте, чому грав Ордець? Тому Рауль чи Шевченко тато Ордеця? Тому що Ордець - топ-гравець і грає фантастично. Про Хачереді я казав, що він зможе грати у різних командах. Зараз все залежить від нього. Якщо у гравця потенціал на 10, а він використовує його на 6, то це вина лише гравця. У нього є все, що бути першим захисником у збірній", - розповів Ріанчо "Профутболу".
    Щось він наплутав, з тим хто який гравець
    turist86
      turist86, 09.11.2016 18:05
    +10
    мабуть, не брати в збірну Хачеріді і Гармаша вирішив зовсім не Шева, а Рауль Ріанчо

    "У мене немає конфлікту з Хачеріді та Гармашем. Вони мої друзі. Я можу запросити їх на вечерю в ресторан. Але грати мають найкращі. Як думаєте, чому грав Ордець? Тому Рауль чи Шевченко тато Ордеця? Тому що Ордець - топ-гравець і грає фантастично. Про Хачереді я казав, що він зможе грати у різних командах. Зараз все залежить від нього. Якщо у гравця потенціал на 10, а він використовує його на 6, то це вина лише гравця. У нього є все, що бути першим захисником у збірній", - розповів Ріанчо "Профутболу".
    vancetti
      vancetti, 09.11.2016 18:45
    +29
    Если бы был конфликт они бы не общались. А так, на видео после игры Днепра с ДК видно было, что Шева нормально общается с Женей в микст зоне. Кому- то хочется , чтобы был конфликт.Федорчук тот ещё эксперт...
    knmua
      knmua, 09.11.2016 19:29
    +14
    Виталий Меркулов, 09.11.2016 19:18
    Ыксперт кАНАЛА 2+2 фигни не скажет
    и когда ж ты видел этого ыкшпэрта на 2+2 ???
    knmua
      knmua, 09.11.2016 19:01
    +13
    Откуда вообще выполз этот горе-экшперт? Чудо, откуда у тебя хоть какая то инфа о ДК и сборной, а тем более о личных отношениях? А-а-а-а! Ну да, из Новой Каховки оно ж виднее, что в сборно происходит
    turist86
      turist86, 09.11.2016 18:05
    +10
    мабуть, не брати в збірну Хачеріді і Гармаша вирішив зовсім не Шева, а Рауль Ріанчо

    "У мене немає конфлікту з Хачеріді та Гармашем. Вони мої друзі. Я можу запросити їх на вечерю в ресторан. Але грати мають найкращі. Як думаєте, чому грав Ордець? Тому Рауль чи Шевченко тато Ордеця? Тому що Ордець - топ-гравець і грає фантастично. Про Хачереді я казав, що він зможе грати у різних командах. Зараз все залежить від нього. Якщо у гравця потенціал на 10, а він використовує його на 6, то це вина лише гравця. У нього є все, що бути першим захисником у збірній", - розповів Ріанчо "Профутболу".
    Віталій Шевченко
      Віталій Шевченко, 09.11.2016 21:09
    +4
    knmua, 09.11.2016 19:01
    Откуда вообще выполз этот горе-экшперт? Чудо, откуда у тебя хоть какая то инфа о ДК и сборной, а тем более о личных отношениях? А-а-а-а! Ну да, из Новой Каховки оно ж виднее, что в сборно происходит
    Людина хоче дуже бути експіртом ТК Футбол,і стати в один ряд з такими метрамиПОекспертизі як Павлік Морозов,Вітьок Леоненко,Сашка Сопко. А як це зробити якщо не засвітитись на різних ресурсах з своїми аналізами,інсайдерХеров.
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 09.11.2016 18:27
    +2
    turist86, 09.11.2016 18:05
    мабуть, не брати в збірну Хачеріді і Гармаша вирішив зовсім не Шева, а Рауль Ріанчо"У мене немає конфлікту з Хачеріді та Гармашем. Вони мої друзі. Я можу запросити їх на вечерю в ресторан. Але грати мають найкращі. Як думаєте, чому грав Ордець? Тому Рауль чи Шевченко тато Ордеця? Тому що Ордець - топ-гравець і грає фантастично. Про Хачереді я казав, що він зможе грати у різних командах. Зараз все залежить від нього. Якщо у гравця потенціал на 10, а він використовує його на 6, то це вина лише гравця. У нього є все, що бути першим захисником у збірній", - розповів Ріанчо "Профутболу".
    Щось він наплутав, з тим хто який гравець
    denvm
      denvm, 09.11.2016 20:14
    +1
    По старой байке после возвращения из Англии был у них конфликт, и Шева сказал: будешь выеживаться - выкуплю твой контракт и будешь у меня водителем работать!
    icebeer
    online
      icebeer, 09.11.2016 21:54
    0
    Должны помнить,как я рассказывал,что на тренеровке тогда Хач послал Шеву на... . Так Шева бегал к рахмильичу с истерикой мол "давай я его контракт выкуплю.Он будет у меня на кухне работать". Это почти дословно. Тогда ещё тут ржали,а вот вам ещё подтверждение.