НОК Украины наградил лучших спортсменов сентября

Лауреаты получили денежные премии, памятные статуэтки и дипломы

НОК Украины наградил лучших спортсменов сентября
© noc-ukr.org

У перший осінній місяць найбільшим досягненням для олімпійського спорту України стали успіхи наших грацій на змаганнях неофіційного клубного чемпіонату світу з художньої гімнастики «Aeon Сup-2016», що проходили в Токіо.

У столиці Японії Ганна Різатдінова посіла 2-е місце в змаганнях з індивідуального багатоборства, а також разом з Вікторією Мазур і Оленою Д’яченко піднялись на 3 сходинку п’єдесталу у командній першості.

«Приємно вшановувати сьогодні талановиту спортсмену, яка вже не один рік демонструє високу майстерність, професіоналізм, залізну волю, що так важлива у такому видовищному, але вкрай непростому і суб’єктивному виді спорту», - зауважив під час нагородження найкращої спортсменки вересня президент НОК України Сергій Бубка.

Після бронзового успіху на Іграх XXXI Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро, Ганна не збавила оберти, а вже за декілька тижнів після найголовніших змагань у кар’єрі, зуміла піднятись на п’єдестал престижних змагань у Токіо.

«Можливо, ці нагороди у столиці майбутніх літніх Ігор стануть гарним стимулом для їх повторення через 4 роки», - підкреслив головний олімпієць країни.

Слід наголосити, що титул «найкращий спортсмен місяця» для Ганни став першим у кар’єрі, а бути відзначеною подібною нагородою від Національного олімпійського комітету України – здійсненням давньої мрії.

«Здобути звання спортсмена місяця було моєю давньою мрією. Можу сказати, що ця нагорода для мене на рівні з олімпійською медаллю. Я завжди дивилась як нагороджували спортсменів місяця, зокрема Олега Верняєва і сама прагнула, щоб і мене відзначили. А тому щомісяця працювала, здобувала медалі, це мені надавало сил, мотивувало. Вдячна всім тренерам, які зі мною працювали, і за те, що допомогли здійснити мою мрію», - поділилася своїми емоціями Ганна. «Хочу подякувати Сергію Назаровичу Бубці за те, що був поруч з нами весь цей олімпійський шлях. В Ріо ця підтримка була особливо відчутна і додала мені сил й впевненості в собі», - додала лауреатка спортивного місяця.

Під час нагородження Сергій Бубка відзначив роботу всього тренерського колективу різних поколінь школи Дерюгіних – Альбіни Миколаївни, Ірини Іванівни і Ірини Блохіної, яка й стала найкращим тренером вересня.

«Поєднання досвіду та молодості сприяло вихованню такої чудової спортсменки як Ганна Різатдінової. Тож бажаю усім й надалі продовжувати утримувати лідируючи позиції української художньої гімнастики в світі», - додав на завершення церемонії нагородження президент НОК.

Сергій Бубка подякував також фізкультурно-спортивному товариству «Динамо» та особисто Віктору Коржу за сприяння у підготовці найкращої спортсменки вересня.

Нагадаємо, що найкращий спортсмен місяця визначається Національним олімпійським комітетом з 2005 року.

Лауреати місяця отримують грошові премії, пам’ятні статуетки та дипломи.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — НОК Украины

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности