Рауль РИАНЧО: «Моя работа в Динамо зашла в тупик»

Испанский специалист рассказал, почему решил уйти из киевского клуба

Рауль РИАНЧО: «Моя работа в Динамо зашла в тупик»
© ФК Динамо Киев

Іспанський тренер київського «Динамо» Рауль Ріанчо пішов з клубу, бо не бачив перспектив у роботі.

«На ту мить я уже тривалий час працював в клубі. Там залишилася половина моєї душі, я багатьох гравців люблю, як батько, або мати.

Проте настав час, коли я зрозумів, що моя робота зайшла у глухий кут. Я уже витиснув максимум зі свого спілкування з тими гравцями, які були.

Настав час змін, я про це казав президенту. У нього є свої погляди, я дуже поважаю його позицію.

Я пішов, у «Динамо» розпочалися інші зміни, з'явилася молодь. Тепер я спостерігаю за цим із іншою зацікавленістю, як тренер збірної», - розповів іспанець.

Нагадаємо, що Рауль працює тренером в збірній України на запрошення Андрія Шевченка.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Чемпион

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    icebeer
    icebeer, 12.10.2016 10:08
    +3
    olexyn, 11.10.2016 16:49
    Він пішов, а Ребров - розхльобує.
    А Динамо почало буксувати давно, ще при Ріанчо, десь рік тому: 16.10.2015, коли влетіли кротам з 0:3 http://4u.sport.ua/news/280557 Благо, золото кроти самі віддали нам... плфартило... Але Ріанчо - виявився дезертиром.
    Вот как ты заговорил,Иуда. То ты его на руках носил,а как только чувак правду сказал,ты ты в числе первых помоями в него. Мдяя
    turist86
    online
      turist86, 12.10.2016 00:51
    -3
    Іщенко у Профутболі заявив, що Рауль Ріанчо у збірній багато вирішує, а не Шева.
    Мовляв, Соболь - це креатура Ріанчо. А Гармаша і Хачеріді у збірній також немає, бо так хоче Ріанчо.
    Nashwill
      Nashwill, 11.10.2016 23:48
    +1
    nordik1980, 11.10.2016 19:02
    зрозуміло - з таким клоуном як презік-жидок, його пенсіонерами-віциками і тупою картонною дурілкою команду не зробиш
    тобі видніше. свій свояка бачить здалека...
    valenok12
      valenok12, 11.10.2016 21:10
    -6
    Выдержки из большего текста. Как раз подходят под любимую фразу околофутбольных экспертов - чтобы оценить надо знать ситуацию изнутри.
    Может и надо. Потому что снаружи все выглядит не логично. Вроде весь тренировочный процесс в команде держался на нем, вроде он был инициатором реформ, а чтобы что-то изменилось он должен был уйти.
    nordik1980
      nordik1980, 11.10.2016 19:02
    -13
    Комментарий свернут. Показать
    зрозуміло - з таким клоуном як презік-жидок, його пенсіонерами-віциками і тупою картонною дурілкою команду не зробиш
    olexyn
      olexyn, 11.10.2016 16:49
    0
    Він пішов, а Ребров - розхльобує.
    А Динамо почало буксувати давно, ще при Ріанчо, десь рік тому: 16.10.2015, коли влетіли кротам з 0:3 http://4u.sport.ua/news/280557 Благо, золото кроти самі віддали нам... плфартило... Але Ріанчо - виявився дезертиром.
    zhyr
    online
      zhyr, 11.10.2016 16:31
    +8
    на питання, хто був в Динамо головним можна фантазувати безкінечно....тут ситуація в іншому: побачивши трансферну політику Суркіса, Ріанчо зрозумів, що з цього роя, не буде ніх.. іі вчасно звалив з тонучого корабля.....думаю і Ребров це розуміє, але в нього контракт і ніхто його не відпустить....сумніваюсь, що якби він зараз був в Динамо, то ситуція була б краще, з всякими Гладкими, Громовими, ширінками і т.д.
    All Aed
      All Aed, 11.10.2016 16:24
    +5
    Главным надо стать. Я уверен хорошо получится!
    Ігор Середина
      Ігор Середина, 11.10.2016 16:05
    -6
    rokkino, 11.10.2016 15:44
    Кто это вообще такой?Почему ему столько внимания?Я конечно не владею информацией,но мне кажется его сильно распиарили.Бывший второй тренер Динамо
    ===
    Бывший ПЕРВЫЙ тренер Динамо!!!
    Patriot  UA
      Patriot UA, 11.10.2016 15:49
    -7
    Рауль РИАНЧО: «Моя работа в Динамо зашла в тупик»
    усе вірно. Якщо тебе не чують, то ПНХ, не все вимірюється грішми ПРОФЕСІОНАЛІЗМ вище всього.
    rokkino
    rokkino, 11.10.2016 15:44
    -52
    Комментарий свернут. Показать
    Кто это вообще такой?Почему ему столько внимания?Я конечно не владею информацией,но мне кажется его сильно распиарили.Бывший второй тренер Динамо
    Ostrov_J
      Ostrov_J, 11.10.2016 15:27
    +44
    Уважение! И еще раз УВАЖЕНИЕ!!!
    Ostrov_J
      Ostrov_J, 11.10.2016 15:27
    +44
    Уважение! И еще раз УВАЖЕНИЕ!!!
    zhyr
    online
      zhyr, 11.10.2016 16:31
    +8
    на питання, хто був в Динамо головним можна фантазувати безкінечно....тут ситуація в іншому: побачивши трансферну політику Суркіса, Ріанчо зрозумів, що з цього роя, не буде ніх.. іі вчасно звалив з тонучого корабля.....думаю і Ребров це розуміє, але в нього контракт і ніхто його не відпустить....сумніваюсь, що якби він зараз був в Динамо, то ситуція була б краще, з всякими Гладкими, Громовими, ширінками і т.д.
    All Aed
      All Aed, 11.10.2016 16:24
    +5
    Главным надо стать. Я уверен хорошо получится!
    icebeer
    icebeer, 12.10.2016 10:08
    +3
    olexyn, 11.10.2016 16:49
    Він пішов, а Ребров - розхльобує.
    А Динамо почало буксувати давно, ще при Ріанчо, десь рік тому: 16.10.2015, коли влетіли кротам з 0:3 http://4u.sport.ua/news/280557 Благо, золото кроти самі віддали нам... плфартило... Але Ріанчо - виявився дезертиром.
    Вот как ты заговорил,Иуда. То ты его на руках носил,а как только чувак правду сказал,ты ты в числе первых помоями в него. Мдяя
    Nashwill
      Nashwill, 11.10.2016 23:48
    +1
    nordik1980, 11.10.2016 19:02
    зрозуміло - з таким клоуном як презік-жидок, його пенсіонерами-віциками і тупою картонною дурілкою команду не зробиш
    тобі видніше. свій свояка бачить здалека...
    olexyn
    online
      olexyn, 11.10.2016 16:49
    0
    Він пішов, а Ребров - розхльобує.
    А Динамо почало буксувати давно, ще при Ріанчо, десь рік тому: 16.10.2015, коли влетіли кротам з 0:3 http://4u.sport.ua/news/280557 Благо, золото кроти самі віддали нам... плфартило... Але Ріанчо - виявився дезертиром.