БК «Одесса» поступився у першому матчі Кубку Європи

«Спартак» СПб - БК «Одесса» - 86:76 (21:22, 25:21, 20:20, 20:13)
31 жовтня. Санкт-Петербург. СК «Юбілєйний». 1700 глядачів.
Судді: Юріс Кокайніс (Латвія), Томаш Тавіцкій (Польща), Александр Сіріца (Білорусь).
«Спартак»: МАРКОТА (35 хвилин - 13 очок), ПОРТА (37-16), АРАУЖО (14-4), СМІТ (21-11), ЮДІН (14-3), Раковіч (14-15), Ніколаєв (24-11), Абрикосов (2-0), Нестеров (1-0), Павлов (3-2), Сотніков (15-5), Іванов (20-6).
Тренер: О. Окулов.
БК «Одесса»: ЮШКІН (33-12), КАРВАНЕН (30-8), БАРЛОУ (32-12), ПОЛТОРАЦЬКИЙ (18-8), КУЗНЕЦОВ (24-4), Рибалко (15-3), Балашов (14-6), Ткаченко (13-7), Голяхов (21-16). Хітов, Яковлєв не грали.
Тренер: Ю. Сєліхов.

Одеський баскетбольний клуб після тривалої паузи повернувся в Європу. Першим суперником «Одеси» став «Спартак» з Санкт-Петербурга. Російська команда в міжсезоння посилила склад групою досвідчених виконавців, тому зважати на посередні виступи пітерців в останні роки не варто. Одесити й не збиралися цього робити: Юрій Сєліхов вважав і (після першої гри проти «Спартака» вважає), що саме російський клуб є фаворитом у цій парі.

Одесити впевнено провели дебют зустрічі. Переважно завдяки зусиллям Карванена, Юшкіна та Полторацького гості повели в рахунку і до кінця першої чверті були попереду. Після першої перерви господарі вирвалися вперед 31:25. Юрії Сєліхов, провівши заміни, посилив гру в захисті, що став більш агресивним. Таким чином, одесити не дозволили суперникам розвинути успіх. 46:43 – з таким рахунком вів «Спартак» після другої 10-хвилинки.

Надалі на майданчику точилася рівна боротьба, але в останній чверті одеська команда на певний проміжок часу дозволила супернику відчути себе вільніше, чим «Спартак» і скористався.

В одеситів розладився кидок, а «Спартак» зробив ривок уперед. За кілька хвилин до закінчення зустрічі рахунок був 80:65 на користь господарів.

Втім, українці не здалися й зуміли дещо покращити ситуацію. Поразка 76:86 залишає БК «Одеса» певні шанси на продовження боротьби в єврокубку. Для цього в матчі-відповіді підопічним Сєліхова знадобиться відіграти дефіцит у десять очок. Головний тренер одеситів не втрачає оптимізму і з допомогою вболівальників Південної Пальміри розраховує здобути загальну перемогу.