Игорь Жданов инициировал создание программы развития инфраструктуры

В 2017-м году на развитие спортивной инфраструктуры будет заложено 300 миллионов грн

Игорь Жданов инициировал создание программы развития инфраструктуры
4 жовтня відбулось засідання колегії Міністерства молоді та спорту України. Присвячене підведенню результатів участі національної збірної команди у ХХХІ літніх Олімпійських Іграх у Ріо-де-Жанейро.
 
Учасники засідання - керівники структурних підрозділів молоді та спорту обласних державних та Київської міської адміністрацій; президент НОК України Сергій Бубка; представники національних федерацій з літніх видів спорту; державні тренери з літніх видів спорту; ректори вищих навчальних закладів; голова Комітету Верховної Ради з питань сім`ї, молодіжної політики, спорту і туризму Артур Палатний, народні депутати України - всебічно проаналізували результати змагань та об’єктивний стан розвитку спорту вищих досягнень в Україні.
 
У своєму виступі Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зауважив, що наші спортсмени достойно виступили на літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро:
 
«11 олімпійських нагород виборола країна, яка вже не перший рік воює та захищає свою землю від російської агресії. Ми втратили через окупацію: 8% території, 20% економіки, велику кількість спортивних об’єктів. Не можна порівнювати результати до війни і під час війни. Це, як мінімум, не об’єктивно і несправедливо».
 
Загалом, 55 українських спортсменів зайняли високі 4-6 місця. Вони пробилися у число кращих спортсменів планети із 11 тисяч атлетів, які змагалися у Ріо. Це свідчить про значний спортивний потенціал країни.
 
Ігор Жданов окреслив основні напрямки стратегії підготовки збірних команд до наступних Олімпійських Ігор: «Подальша стратегія має будуватися на тому, що літні Олімпійській ігри у Ріо-де-Жанейро - це нова точка відліку для вітчизняного спорту вищих досягнень».
 
Необхідно визнати, що потенціал радянського спорту остаточно себе вичерпав. Відбулася зміна поколінь, ми вже маємо призерів та учасників Олімпіади, які є ровесниками незалежності.
 
Також Міністр зазначив, що ключовою проблемою є хронічне недофінансування спортивної сфери, тривала відсутність капітальних вкладень у реконструкцію та будівництво нової спортивної інфраструктури:
 
«У зв’язку із цим, я ініціював перед керівництвом Уряду питання створення окремої програми розвитку спортивної інфраструктури. Очікуємо, що у 2017 році у Державному фонді регіонального розвитку на це буде закладено близько 300 млн. грн.».
 
Реалізація проектів буде відбуватися шляхом співфінансування із місцевими бюджетами. Завдяки подібній програмі, у Польщі в кожному воєводстві практично завершено будівництво 50-м олімпійських басейнів.
 
Міністерство також буде продовжувати політику переоснащення баз олімпійської підготовки та збірних команд України – новим, сучасним інвентарем та обладнанням. На це у проекті Держбюджету на 2017 рік передбачено 25 млн. грн.
 
Учасники засідання колегії зазначили, що результат виступів збірної команди України на Олімпійських Іграх – це спільна відповідальність всіх залучених до процесу підготовки керівництва міст та областей, ШВСМ, ФСТ, федерацій з видів спорту та їх президентів, тренерів, Міністерства, Національного олімпійського комітету, профільного комітету Верховної Ради.
 
Також в рамках підготовки до літніх Ігор у Токіо-2020 та зимових Ігор-2018 у Південній Кореї будуть чітко визначені пріоритетні олімпійські види спорту, на які робитиметься основна ставка.
 
«Період «розмазування масла по бутерброду» у спорті вищих досягнень України завершується. Саме на пріоритетних видах спорту будуть максимально концентруватися всі наявні ресурси», - зазначив Ігор Жданов.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
  Miro Run
    Miro Run, 05.10.2016 12:21
  0
  Юлькіні кадри вирізняються особливою тупістю та безпринципністю-а їх сьогодні дуже багато при владі
  Miro Run
    Miro Run, 05.10.2016 12:21
  0
  Юлькіні кадри вирізняються особливою тупістю та безпринципністю-а їх сьогодні дуже багато при владі
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности