Украинцы удачно начали выступления на мемориальном турнире Стевана Вилотича

1468
0
ФФУ

Юнацька збірна команда України серед гравців 1998 року народження розпочала свої виступи на традиційному меморіальному турнірі Стевана Вілотіча у Сербії. Команда Володимира Циткіна здобула вольову перемогу у поєдинку із командою Ізраїлю – 2:1.

Хоча дебют матчу склався невдало для наших хлопців, вже на п’ятій хвилині ізраїльська збірна реалізувала свою буквально першу гольову нагоду. Але пропущений м’яч лише завів «синьо-жовтих», яким вистачило усього п’ять хвилин, аби відновити паритет у зустрічі – відзначився Топалов.

Українські юнаки мали більше можливостей для того, щоб вирвати перемогу у матчі. І підопічним Циткіна, у підсумку, вдалося піти з поля «зі щитом»: у середині другого тайму Топалов оформив до свого активу дубль.

Вже 3-го вересня на збірну 19-річних чекає наступна турнірна зустріч із командою Угорщини.