Ирландцы дважды сравнивали счет, но победа все-таки досталась украинцам

2635
1
ФФУ

Юнацька збірна команда України U-17 провела другий матч на міжнародному турнірі «Кубок Сіренки», який цими днями триває у Польщі.

Аби боротися за п’яте місце, українцям потрібно було перемагати команду з Північної Ірландії.

Зустріч двох команд подарувала справжній голепад і завершилася з хокейним рахунком 4:3. Українці вели по ходу зустрічі - 2:0: на 12-й хвилині відзначився Георгій Цитаїшвілі, а на 28-й хвилині рахунок на табло подвоїв Артем Холод, який з лінії штрафного поклав м'яч під поперечину. Наша перевага могла бути і більшою, але українці не змогли реалізувати свої моменти.

І тут зіграло правило: «Не забиваєш ти, забивають тобі». Наші захисники невдало зіграли в обороні на 30-й і 33-й хвилинах і це - 2:2.

У другому таймі команди обертів не збавили, але гольову перестрілку виграли підопічні Сергія Попова. Спочатку на 53-й хвилині «синьо-жовті» знову вийшли вперед завдяки точному удару Артура Ващишина. Але недовго наші хлопці вели в рахунку. Вже на 58-й хвилині він знову став нічийним - 3:3.

І все ж таки переможний м’яч на 84-й хвилині гри забив Сергій Дудинський після передачі Цитаїшвілі.

3-го вересня українці зіграють в стиковому матчі за 5-е місце турніру, а суперниками будуть господарі – команда Польщі.

«Кубок Сіренки»

Україна U-17 - Північна Ірландія U-17 - 4:3
Голи (Україна):
Цитаїшвілі (12), Холод (28), Волошин (53), Дудинський (84)

Україна U-17 (стартовий склад): Бабічин - Дмитрук, Чуєв, Снурніцин, Городенко, Білошевський, Ващишин, Волошин, Ісаєнко, Цитаїшвілі, Холод