Галичанка выиграла Суперкубок Украины по гандболу

Львовянки разгромили херсонскую «Днепрянку»

Український гандбольний сезон відкрився матчем за Суперкубок, що пройшов у Херсоні. Трофей дістався «Галичанці», яка завдала розгромної поразки господаркам майданчику - гандболісткам «Дніпрянки».

Львівська команда швидко повела 4:0 після дублю Наталії Савчин, а також голів Марини Коновалової та Наталії Туркало. Це тріо зрештою і стало головною зброєю гостей в атаці. Коновалова до кінця гри забила 9 голів та була визнана найкращим гравцем Суперкубку. «Дніпрянка» в середині першого тайму поступалась вже 4:12. Пройти захист суперниць підопічним Михайла Милославського було вкрай складно. «Галичанки» робили все, щоб зупинити господарок, а коли це не вдавалось в межах правил, йшли на порушення правил. Зрештою арбітрам довелось 9 разів призначати семиметрові у ворота підопічних Тетяни Штефан. 8 спроб «дніпрянки» реалізували.

У другому таймі перевага львівської команди стала ще більш відчутною. Після перерви вони пропустили лише 11 голів, натомість забили 24. «Галичанка» виграла матч 44:23, продовживши серію успіхів минулого сезону. Після перемоги в чемпіонаті та Кубку львівська команда завоювала і Суперкубок країни.