Марина БЕХ: «Решила рисковать до последнего»

Украинская спортсменка попала в список 12-ти самых сильных легкоатлеток в прыжке в длину

Марина БЕХ: «Решила рисковать до последнего»
Одна з найбільш захоплюючих дуелей Олімпійських ігор розгорнулася у секторі для стрибків у довжину. Американки Тіанна Бартолетта  і Бріттні Ріс у заключних двох спробах подарували глядачам справжню феєрію семиметрових результатів. Бартолетта встановила особистий рекорд і стала олімпійською чемпіонкою – 7,17 м. Ріс поступилася їй лише двома сантиметрами. У бронзової медалістки, сербки Івани Шпановіч, 7,08 м і національний рекорд.
 
Українка Марина Бех дебютувала на Олімпійських іграх і з першої ж спроби пробилася до числа 12-ти найсильніших. А от увійти до вісімки фіналісток Марині завадили три заступи.
 
- Маленьке досягнення у мене все ж є: я потрапила на ці Олімпійські ігри і ввійшла до числа 12-ти найсильніших. На жаль, в основному колі змагань трішки не склалося. Але це хороший досвід, будемо старатися на майбутнє, - каже Марина. - Позиція з трьома заступами, звісно, неприємна. Але я ризикувала, адже вже маю неприємний досвід з чемпіонату Європи. Тоді після двох заступів вирішила підстрахуватися, а цього разу вирішила йти до кінця. Трагедії з цього виступу робити не варто, і таке в житті має бути.
 
Складно сказати, що я могла показати сьогодні. Якби була хоча б одна зарахована спроба, було б від чого відштовхуватися. А так всі стрибки були з заступами і жоден з них, відповідно, не заміряли, тому про їхню дальність можу лише гадати.
 
Ви говорили про те, що для того, щоб закріпитися на рівні показаних вами цього року 6,93 метрів, потрібен час. Як проходить ваша з тренером стабілізація стрибка і того результату?
 
Стрибок не стабілізується так швидко, як би цього хотілося. Коли ти знаходишся на рівні спортсменів світового рівня, а результат 6,93 метри саме таким і є, то потрібен час і досвід, щоб на ньому закріпитися і додати 5-10 сантиметрів. Це можуть бути місяці і навіть роки праці. Цьому потрібно насамперед вчитися. І нам є ще багато чому вчитися.
 
Коли я у 17 років настрибала 6,78 метрів, теж знадобився певний проміжок часу, щоб змогла покращити свій особистий рекорд. Потрібно було пройти і негаразди, і щось хороше, щоб прийти до того, що маємо зараз. Тут буде так само. Потрібно щось пережити і навчитися чомусь для того, щоб стабільно стрибати на цей результат. На рівному місці він не виникне.
 
Марино, ви дуже гарно малюєте. Якби малювали картину свого олімпійського виступу, якою б вона була?
 
Не можу сказати, що аж надто засмучена. Рада тому, що є, що побувала тут. Це справжнє свято, свято чотириріччя. Рада, що у мене це вийшло, що я стрибала в одному секторі з такими відомими спортсменками, які були сьогодні. Тому картина точно буде яскравою.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
  Oleg Bugaets
    Oleg Bugaets, 18.08.2016 16:20
  +1
  захоплююча боротьба між призерами принесла високі результати
  Oleg Bugaets
    Oleg Bugaets, 18.08.2016 16:20
  +1
  захоплююча боротьба між призерами принесла високі результати
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности