Украина бесплатно получит олимпийское оборудование
Гимнастическое оборудование Рио будет доставлено в Украину
Окрім приємних звісток про спортивні перемоги з олімпійського Ріо-де-Жанейро надходять гарні новини, пов’язані з подальшим розвитком українського спорту.
Завдяки домовленості президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки з керівництвом Міжнародної федерації гімнастики олімпійське гімнастичне обладнання Ігор-2016 після завершення змагань на безкоштовній основі буде передано в Україну задля розвитку та примноження славних традицій вітчизняної спортивної гімнастики.
Сообщить об ошибке
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
Настройте свою личную ленту новостей
ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ
Футбол
|
09 декабря 2025, 11:16
3
Киевляне будут искать ему новую команду
Футбол
|
08 декабря 2025, 19:32
1
Ростислав Лях близок к трансферу в житомирский клуб
Комментарии 4
Популярные
Новые
Старые
Самим бразильцям розвивати гимнастику не непотрібно чи як?
может я не понимаю чего, или живу иллюзиями какими-то, но мне кажется, выпрашивать что-либо, пусть даже "новейшее спортивное оборудование" это не достижение, "это какой-то позор"

Чомусь закрадається думка, що це плата за золото учімури, тому і протест не подавали, чи не так, Сергій Назарович?
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
17.08.2016 10:29