Кадетская сборная Украины успешно стартовала на ЧЕ-2016

Украинские баскетболисты обыграли команду Норвегии

1295
0
Кадетська чоловіча збірна України U-16 напрочуд переконливо здолала Норвегію на старті Чемпіонату Європи (дивізіон В) 69:39.

Підопічні Андрія Харчинського, як то кажуть, не давали підняти голови норвежцям, вже у першій чверті вигравшиїї з рахунком 25:8.

Такий початок вбив інтригу в зародку. Навіть коли ближче до перерви норвежцям вдалося трохи оговтатися і вирівняти гру. У другій чверті вони поступилися з різницею у два пункти, але відпочивати команди пішли за переваги +19 на користь номінальних господарів.

Напевно, у роздягальні Андрій Харчинський попросив хлопців не розслаблятися і вони нарощували перевагу. Після десятиочкового спурту у заключній чверті синьо-жовті досягли переваги у 31 очко.

Норвегія догравала без жодних шансів на успіх. І це при тому, що перед матчем Андрій Харчинський зізнався, мовляв бачили суперника суто візуально. У підсумку 69:39 на користь його підопічних.

Наступний матч з Австрією. Червоно-білі сьогодні розгромно поступилися румунам 42:73. Таким чином, найближчий серйозний суперник в українців буде у суботу, 13 серпня. Це збірна Словенії, яка сьогодні не залишила каменя на камені від Косово - 70:47.

Найрезультативнішим гравцем у складі українців сьогодні став Андрій Грицак (20 очок, 7 підбирань). Не менш корисно зіграв Денис Клевзуник, набравши 18 очок, він зробив 9 підбирань.