1

U-18: Сборная Украины добыла 3-ю победу и возглавила группу

Украинцы имеют хорошие шансы на выход из группы

fbu.ua

Чоловіча збірна України U-18 перемогла команду Словаччини в матчі групового етапу чемпіонату Європи в дивізіоні B - 78:61.

Стартові хвилини зустрічі склалися вдало для нашої команди, не даючи приводу для тривоги. Після влучання Горобченка Скапінцев чітко зіграв на підбиранні в захисті, а Тиртишник збільшив перевагу. Та закріпити успіх не вдалося. Натомість побільшало втрат та хибних кидків. До того ж у словаків пішли триочкові. Після дальнього пострілу Дргона менш ніж за дві хвилини до кінця чверті українці вже програвали 14 очок. Загалом за матч словаки 39 разів атакували здалеку. Та в підсумку реалізували лише 17%.

З початком другої чверті українці взялися рятувати становище. За одним влучним штрафним Ягодіна пішли "двійка" Скапінцева та триочковий Тиртишника. Відставання скоротилося до 5 очок. Та після тайм-аута суперник вдвічі збільшив цей показник. Українці відповіли ривком 14:3. Це дозволило скоротити до перерви загальне відставання до 4 очок.

Початок третьої 10-хвилинки знову змусив хвилюватися. Понад 3 хвилини українці не могли влучити в кошик суперника, який свої спроби не марнував. Та нарешті у наших пішов кидок у Немцу. Його підтримав Горобченко, після чийого триочкового наша команда вперше після стартових хвилин вийшла вперед. Словаки ще спробували чинити спротив, та після тайм-аута вибухнув активністю Скапінцев. Його влучання з підбираннями в захисті та блок-шотами допомогли збірній України забезпечити 7 очок переваги перед останньою чвертю.

У заключній частині поєдинку суперник уже не міг стримати наших хлопців. Підсумок 10-хвилинки 18:8 встановив остаточну переможну крапку в зустрічі.

Скапінцев закінчив матч з дабл-дабл: по 12 очок та підбирань. Найрезультативнішим у нашій команді став Тиртишник – 19 очок. По 15 набрали Горобченко та Немцу.

Після цієї перемоги наша команда очолила групу D. Пізніше зіграють треті матчі Шотландія – Албанія та Грузія – Англія. У будь-якому випадку збірна України після трьох матчів залишиться серед двох кращих команд групи. Саме перші дві команди з груп виходять в плей-оф за призові місця.

У наступному поєдинку 2 серпня наші хлопці зіграють проти Грузії (22:00).