У шахматистки Ушениной отбирают квартиру

Украинская спортсменка уже два с половиной года судится за подаренное государством жилье

chess-news.ru
© chess-news.ru

Держава обманула екс-чемпіонку світу з шахів і подаровану за світову шахову корону квартиру намагається відсудити.

Епопея з виділенням житла для екс-чемпіонки світу з шахів харків’янці Анні Ушеніній тривала досить довго і першого квітня 2013-го року мер Харкова вручив спортсменці ключі від нової двокімнатної квартири. Радостям шахістки не було меж, але, як з’ясувалося, не все так просто.

- Так, три роки тому Анні дали квартиру, але мало хто знає, що вже два з половиною роки вона за неї судиться, - каже особистий тренер шахістки Геннадій Круговой. - Там яка ситуація була. Тодішня влада «попросила», або грубіше сказати нагнула власника будинку подарувати Анні цю квартиру. Але за короткий термін власник цього будинку змінився і тепер він вимагає повернути квартиру собі. Вже два з половиною роки тривають судові слухання. Ще коли Анна отримала цю квартиру, постало питання ремонту, бо це новобудова. Вона думала починати його робити сама, але влада сказала, що зробить це замість неї. Анна повірила, але там нічого так і не було зроблено, а тепер ще й намагаються відібрати цю квартиру. Ось таке ставлення до спортсменки, яка прославляє своє місто та Україну.

Анна і далі змушена тулитися у тісному помешканні з матір’ю і бабусею, плюс ці суди. Знаєте як це тисне на дівчину. Та на будь-кого це тиснутиме і відволікатиме від професійної діяльності. Коли два роки тому одеситка Наталія Жукова стала чемпіонкою Європи, її область представила її до державної нагороди, дали орден, здається, «Княгині Ольги». Анна Ушеніна місяць тому теж стала чемпіонкою Європи, але ніхто навіть не заїкається, щоб хоч якось відзначити цей успіх. І цей весь негатив накопичується, накопичується...

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Експрес

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Артемий Иксарь
    Артемий Иксарь, 27.07.2016 16:34
    +27
    Свопочи!
    solova63
    online
      solova63, 27.07.2016 16:39
    +31
    Скоты! А если, не дай Бог, Анна от таких приколов надумает сбежать куда подальше - все поднимут вой, мол, запроданка, непатриотка и все такое!...
    saa73
      saa73, 27.07.2016 17:37
    +11
    Просто немає слів.
    Anton Semchishin
      Anton Semchishin, 27.07.2016 17:39
    +8
    Политика как она есть. Ребята из партии регионов надавали - намутили квартиру, прошла революция - перешли в БПП или Батькивщину и теперь главные люстраторы и борцы с коррупцией. Люблю нашу страну
    UgandaMan
    UgandaMan, 27.07.2016 17:42
    +16
    Квартиру дарував мер Харкова, а винувата виявляється держава? Так хто ж таки наєб.., пардон, Ушеніну?
    Mike Girland
      Mike Girland, 27.07.2016 17:49
    +9
    Стыдно
    Mike Girland
      Mike Girland, 27.07.2016 17:50
    +3
    Хотя чему тут удивляться? Нормальное государство--это когда государство живет для людей а не наоборот
    whitelight2
      whitelight2, 27.07.2016 17:54
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    Печально. Пиши Порошенко или Савченко , вторая точно выбьет все! Порошенко только конфеткой угостит., лучше Савченко пиши!
    scooterok
      scooterok, 27.07.2016 18:46
    +1
    1 квітня...
    шах и мат
    scooterok
      scooterok, 27.07.2016 18:47
    +1
    Готов подписать петицию, если кто-то ее грамотно оформит!
    JohnyTempus
    JohnyTempus, 27.07.2016 18:57
    +7
    UgandaMan, 27.07.2016 17:42
    Квартиру дарував мер Харкова, а винувата виявляється держава? Так хто ж таки наєб.., пардон, Ушеніну?

    Хто-хто. Кернес з дружками і Яником. Думаю треба було рішити - яник подзвонив кернесу, той нагнув когось силою.
    тепер людина пробує забрати то шо в нього грубо кажучи забрали. робилося в нас же все через силу і залякування до цього..
    jetcrow
      jetcrow, 27.07.2016 19:14
    +3
    И хватает же совести женщину мучать. Позор, нищеброды ссаные.
    IO73Newser
      IO73Newser, 27.07.2016 19:27
    +6
    А те що цю квартиру у когось відібрали, нікого не хвилює?
    Поверніть квартиру законному власнику і дайте дівчині іншу, з ремонтом
    Tigrec1986
      Tigrec1986, 27.07.2016 19:46
    +1
    Ну,а как еще?!
    В это годюшнике,по-другому быть и не может!
    samird
      samird, 27.07.2016 20:00
    +4
    Пусть "нагнут" Гепу, его сиротскую "конуру" конфискуют и отдадут Ушениной.
    remingtonglok
      remingtonglok, 27.07.2016 20:03
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    solova63, 27.07.2016 16:39]Скоты! А если, не дай Бог, Анна от таких приколов надумает сбежать куда подальше - все поднимут вой, мол, запроданка, непатриотка и все такое!...
    +++++++++++++++++++++++++++
    Так и есть. Перешла бы в Россию - была-бы с квартирой. Даже такой вопрос не могут решить по-людски.
    BBB
    online
      BBB, 27.07.2016 20:13
    +1
    Гепа пообещал квартиру,но по давней привычке за квартиру решил не платить а отжать!А тут власть поменялась,хозяин недвижимости сменился,а Гепу судят,в него перед этим стреляли,потом лечился!Но девченка то здесь при чем?Она прославляет страну а ее заставляют по судам бегать!И дело не в миллионах а в 40-50 тыс.долларов!!!
    Andrey Gritsenok
      Andrey Gritsenok, 27.07.2016 21:25
    +1
    Анна, пришлите, пожалуйста, детали дела в личные сообщения
    lina_mazajlo
    lina_mazajlo, 27.07.2016 22:00
    -7
    Комментарий свернут. Показать
    Ушенина - бывшая чемпионка мира. Её гонорары измеряются сотнями тысяч долларов. О чём речь? Она таких квартир десяток может купить!
    In_Sheva_we_trust
      In_Sheva_we_trust, 27.07.2016 23:32
    +1
    Все вопросы к мэру Харькова Геннадию Адольфовичу Кернесу