ОФИЦИАЛЬНО: Маркевич - глава Комитета национальных сборных

Михаил Фоменко отчитался за свою работу перед руководством ФФУ

ОФИЦИАЛЬНО: Маркевич - глава Комитета национальных сборных
За ініціативи президента ФФУ Андрія Павелка у Будинку футболу відбулося розширене засідання Комітету національних збірних команд. Крім членів комітету і представників офіційної делегації ФФУ на Євро-2016, для участі були запрошені тренери молодіжних та юнацьких збірних, клубних команд та інші фахівці.
 
Метою засідання було дати оцінку виступам національної збірної України у фінальній частині Євро. Члени комітету заслухали змістовні звіти головного тренера Михайла Фоменка, наукової групи, медичної служби та інших представників персоналу команди.
 
Члени комітету висловили вдячність головному тренеру та його помічникам за вихід збірної до Євро, але при цьому визнали роботу у фінальній частині турніру незадовільною, тому що кінцевий результат не виправдав очікуваних сподівань та не відповідає потенціалу нашої команди.
 
Внаслідок цього були прийняті революційні рішення, що мають сприяти підвищенню рівня наших збірних. Зокрема, рішення про те, що Комітетом національних збірних повинен керувати фахівець, що має відповідний тренерський досвід та особисті досягення. Андрій Павелко склав з себе повноваження голови Комітету та запропонував на цю посаду одного з найавторитетніших українських тренерів – Мирона Маркевича. Ця ініціатива одноголосно була підтримана членами Комітету. Вже у наступну п’ятницю, на Виконкомі ФФУ, Мирон Маркевич та Семен Альтман представлять кандидатів на посаду головного тренера національної збірної команди з футболу.
 
Також Андрій Павелко запропонував винести на виконком питання про необхідність створення в структурі федерації Комітету стратегічного розвитку, завданням котрого буде визначення основних напрямів розвитку нашого футболу, розбудова футбольної інфраструктури, впровадження сучасних технологій та іноваційних рішень на загальнонаціональному рівні. 
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Федерация футбола Украины

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    A-Z345345345m
      A-Z345345345m, 13.07.2016 20:12
    0
    Мирон Богданович чому не головним ???
    MaxK86
      MaxK86, 13.07.2016 13:14
    0
    Footballboy, 13.07.2016 00:43
    Мирон, зачем это тебе, ты же неплохой тренер?
    Ждёт когда Шева провалиться
    MaxK86
      MaxK86, 13.07.2016 13:14
    -1
    що має відповідний тренерський досвід та особисті досягення
    Глава комитета должен, а главный тренер сборной необязательно! Страна выродков чиновников!
    Tetiy
      Tetiy, 13.07.2016 09:59
    -1
    Та ладно Вам вспомните, как Фоменко стал тренером сборной Украины. Он ведь тоже был вроде бы главой комитета, по выбору главного тренера, и он не нашел никого лучше чем себя
    Так что история повторяется?
    wojsergivan
      wojsergivan, 13.07.2016 09:05
    -15
    Уще один маргинал зраднык с западенщины они все там все твкие
    icebeer
    online
      icebeer, 13.07.2016 08:56
    +1
    Ото не зря Мирон ляпал про назначение Шевы главным.
    Всё,расходимся,нас опять нае...ли.
    jncjhg
      jncjhg, 13.07.2016 08:42
    0
    Слуцкий без всяких заседаний оценил выступления россии на евро 2016 как "ГОВНО".Но они набрали хоть одно очко и забили аж два мяча .А мы тогда кто?
    kostyanayanoga
      kostyanayanoga, 13.07.2016 08:11
    +3
    filipini10, 13.07.2016 07:07
    Короче схема проста: когда Шева облажаеться, Маркевич будет на подхвате...
    Не "если" , а когда!
    vitalii_bondarenko
      vitalii_bondarenko, 13.07.2016 08:09
    -2
    Дорога к назначению Андрея Шевченко тренером СБУ открыта, сколько ж забашляли членам ФФУ за правильное голосование? Вот вам и Жити по новому!
    nordik1980
      nordik1980, 13.07.2016 07:52
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    марек, я тебе заувжди поважав, але нахєра ти дав себе кинути жидам під ноги, щоб з тебе вкінці зробили у всьому винного? марек, що з тобою, де твої мозги, плять???
    filipini10
      filipini10, 13.07.2016 07:07
    +2
    Короче схема проста: когда Шева облажаеться, Маркевич будет на подхвате...
    Ігор Середина
      Ігор Середина, 13.07.2016 05:40
    +2
    Никогда не думал что он согласится на такую ерунду!
    AndrosPatron
      AndrosPatron, 13.07.2016 02:37
    0
    Оооо, ход конем. Огыдно
    Footballboy
      Footballboy, 13.07.2016 00:43
    +6
    Мирон, зачем это тебе, ты же неплохой тренер?
    Patriot
      Patriot, 12.07.2016 23:27
    +12
    Удачі! З Богом!
    Patriot
      Patriot, 12.07.2016 23:27
    +12
    Удачі! З Богом!
    Footballboy
      Footballboy, 13.07.2016 00:43
    +6
    Мирон, зачем это тебе, ты же неплохой тренер?
    kostyanayanoga
      kostyanayanoga, 13.07.2016 08:11
    +3
    filipini10, 13.07.2016 07:07
    Короче схема проста: когда Шева облажаеться, Маркевич будет на подхвате...
    Не "если" , а когда!
    filipini10
      filipini10, 13.07.2016 07:07
    +2
    Короче схема проста: когда Шева облажаеться, Маркевич будет на подхвате...
    Ігор Середина
      Ігор Середина, 13.07.2016 05:40
    +2
    Никогда не думал что он согласится на такую ерунду!
    icebeer
    online
      icebeer, 13.07.2016 08:56
    +1
    Ото не зря Мирон ляпал про назначение Шевы главным.
    Всё,расходимся,нас опять нае...ли.
    A-Z345345345m
      A-Z345345345m, 13.07.2016 20:12
    0
    Мирон Богданович чому не головним ???
    MaxK86
      MaxK86, 13.07.2016 13:14
    0
    Footballboy, 13.07.2016 00:43
    Мирон, зачем это тебе, ты же неплохой тренер?
    Ждёт когда Шева провалиться
    jncjhg
      jncjhg, 13.07.2016 08:42
    0
    Слуцкий без всяких заседаний оценил выступления россии на евро 2016 как "ГОВНО".Но они набрали хоть одно очко и забили аж два мяча .А мы тогда кто?
    AndrosPatron
    online
      AndrosPatron, 13.07.2016 02:37
    0
    Оооо, ход конем. Огыдно