Христина ПОГРАНИЧНА: «Вважаю свій виступ на ЧЄ вдалим»

Другий номер юнацької збірної — поспілкувалася iз кореспондентом Sport.ua

Христина ПОГРАНИЧНА: «Вважаю свій виступ на ЧЄ вдалим»

Христина Погранична - другий номер юнацької збірної та фіналістка чемпіонату Європи у вправах зі скакалкою. Минулого місяця вона дебютувала на континетальній першості після серії вдалих виступів на етапах КС.

Після повернення додому (гімнастка родом зі Львова) ми поспілкувалися з нею.

Коли і як ти дізналася, що представлятимеш збірну на ЧЄ?
— Думаю, що остаточно це визначилося після Чемпіонату України у травні. Я увійшла в трійку призерів чемпіонату разом із Оленою Дяченко та Євою Мелещук. Але ще не до кінця було зрозуміло з якими саме видами я поїду на ЧЄ. Мабуть, керівництво Федерації прийняло остаточне рішення вже після етапу Кубка Світу в Гвадалахарі.  

Розкажи про підготовку? Чим вона відрізнялася від підготовки до інших значних стартів?
— З початку цього року я виступила на 13 змаганнях. ЧЄ як раз був тринадцятим стартом. Кожен із цих виступів був своєрідною підготовкою до ЧЄ. З найважливіших стартів я б назвала «Miss Valentine», «Gracia Fair Cup», «Кубок Дезіо», «Aphrodite Cup» «World Cup Pesaro», «World Cup Guadalajara». Я чотири рази їздила на збори і тренування у Київ. Ірина Іванівна зробила багато зауважень і поправок, поміняла музику, частину елементів. Починаючи з березня режим тренувань був дуже напружений. У травні, зранку до вечора я тренувалась в залі.    

Не можу не поставити таке питання. Хто зараз твій тренер? Хто готував до ЧЄ?
— На даному етапі я продовжую тренуватись у Львові в СК «Ніка». Моїми тренерами є Ірина Євгенівна Руда та Людмила Володимирівна Яковенко, хореограф – Анна Гаврилівна Сопрунова. Під час підготовки до ЧЄ я багато тренувалась у Києві, в Школі Дєрюгіних, під керівництвом Ірини Іванівни. 

Якщо можна, будь ласка, дай відповідь ще на таке питання. Чи розглядаєш ти для себе переїзд до Києва?
— Наскільки я знаю, поки що про це серйозної розмови не було. 

Розкажи про юніорську збірну? Ти товаришуєш з Дяченко та Мелещук? Ви спілкуєтесь зі старшими дівчатами?
— У нас гарні стосунки з юніорками. Коли я не в Києві, ми постійно переписуємось. З Альоною ми вже багато разом їздили на змагання, з Євою, з Анею Гребою. Гарно спілкуємось з груповичками. Старші дівчата в поїздках нами опікуються, допомагають готуватись до виступів.

 Чим запамятався тобі чемпіонат Європи? Чим він відрізнявся від етапу КС в Іспанії, наприклад?
— 
Рівень організації змагань в Холоні був дуже високий. Ну, і рівень відповідальності зашкалював. На ЧЄ приїхали усі найсильніші. Це були мої найсерйозніші змагання. А взагалі, ми з Іриною Євгенівною до кожних змагань готуємось як до ЧЄ.

Ти вважаєш свій виступ на ЧЄ успішним?
— Вважаю, що так. Я практично по—максимуму зробила все те, до чого ми з тренерами підготувались. Головне, що я впоралась психологічно і усі мої старти були практично рівними. До речі, 16.050 за скакалку – це мій найкращий результат. Поки що.

Розкажи, як тебе зустріли вдома? Батьки, тренер? Мабуть, ти відчувала їхню підтримку?
—Так, звичайно, підтримка батьків для мене є дуже важливою. Я її дуже відчуваю і потребую. Ірина Євгенівна свою підтримку висловлює по—іншому. По життю вона максималістка: каже, що працювати потрібно завжди по—максимуму. Вона і сама так працює. Ірина Євгенівна мені завжди ставить дуже високі планки і каже «я знаю, ти це зможеш». І я їй вірю. Ясно, що вона й сама дуже сильно переживає за кожен виступ. Але ніколи цього не показує назовні.

Розкажи, що ти любиш (музика, кіно, прогулянки)?
— Я дуже люблю, коли ми усією сім’єю ходимо у кіно чи на якісь концерти. Дуже люблю мандрувати із сім’єю – їздити на природу, в гори, в інші міста, в інші країни. Правда зараз на це практично немає часу. Зараз навіть просто прогулятись із батьками по місту – для мене це велике задоволення. Музики в хаті у нас багато: класична, етно, джаз, рок—н—рол. Дуже люблю як тато грає на гітарі. Але зараз мій час виглядає приблизно так: школа, тренування, поїздки, змагання, тренування, змагання, поїздки і т.д. А ще я дуже люблю готувати: робити якісь салати, пекти тістечка. Правда, я тістечка тільки печу, їдять інші, а мені подобається сам процес.

Які подальші плани? Відпочинок чи тренування?
— З ЧЕ я приїхала до Львова о 6 годині ранку. А на 10 годину я вже побігла на тренування.  Зараз ми продовжуємо активно тренуватися, аналізуємо попередні виступи, помилки. В липні плануємо з сім’єю поїхати до моря.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности