Карпаты пожелали Уралу не заблудиться в горах

Львовский клуб опроверг информацию о спарринге с российским клубом

Карпаты пожелали Уралу не заблудиться в горах

На офіційному сайті російського ФК «Урал» з’явилася інформація про те, що 6 липня, у рамках тренувальних зборів в Словенії, ця команда зіграє спаринг проти львівських «Карпат». ФК «Карпати» запевняє, що ця інформація не відповідає дійсності. Більше того, попередньої, поточної чи будь-якої іншої домовленості про проведення спарингу із «Уралом» або ж із будь-яким іншим російським клубом, у ФК «Карпати» нема і бути не може.

ФК «Карпати» наполегливо просить перевіряти та уточнювати інформацію щодо спаринг-партнерів львівського клубу. Також «Карпати» бажають ФК «Урал» гарних зборів і зичать йому не заблукати у словенських горах.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Карпаты

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    уух (праскурафф)
      уух (праскурафф), 02.07.2016 19:54
    0
    valenok12, 02.07.2016 07:39
    Вежливость - это хорошо.
    Только почему такие патриотичные люди из фк карпат шарятся по российским сми и прочей информатике? Почему в знак протеста не игнорируют их?
    Видимо этих *патриотов* очень интересует мнение россиян обо всем и о них лично.
    эх, валенок, валенок: серое вещество - войлок
    может все проще? может никто нигде и не шарился? просто, например, кто из болельщиков прочел где-то об этом и обратился в Карпаты - мол, ребята, шо ха х**ня? вот они и отвечают
    valenok12
      valenok12, 02.07.2016 07:39
    -5
    Вежливость - это хорошо.
    Только почему такие патриотичные люди из фк карпат шарятся по российским сми и прочей информатике? Почему в знак протеста не игнорируют их?
    Видимо этих *патриотов* очень интересует мнение россиян обо всем и о них лично.
    Hartmann22
      Hartmann22, 01.07.2016 20:34
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    суровые лапти,ихтамнет
    turist86
      turist86, 01.07.2016 19:04
    0
    Гоп-стоп, ми заховались між гілля.
    Гоп-стоп, і дочекались мос-каля.
    Тепер розплачуватись пізно,
    По Карпатах грізно
    Пролунало наше: «СЛАВА!»,
    Подивись направо,
    а ми тебе граблями зліва,
    і все -- кінець екскурсії в горАх.
    Гоп-стоп, ти був не ґречний щодо нас.
    Гоп-стоп, мабуть тому, шо .. ти мос-каль.
    А в горах в літку троха парко --
    Ти скинув маринарку,
    Ліпше б ти її не скинув!
    - Куме, глянь на спину!
    Ну хто відправив цю скотину
    В Карпати у футболці «СССР»?!
    https://www.youtube.com/watch?v=lcaGMc5Hg40
    kung_vv
      kung_vv, 01.07.2016 18:16
    +10
    Jeck, 01.07.2016 17:34
    Правильно, хто таке може уявити, щоб гора з горою в футбол грали
    Зато река с рекой - сколько угодно. Ворскла - Днепр, например
    Jeck
      Jeck, 01.07.2016 17:34
    +11
    Правильно, хто таке може уявити, щоб гора з горою в футбол грали
    Jeck
      Jeck, 01.07.2016 17:34
    +11
    Правильно, хто таке може уявити, щоб гора з горою в футбол грали
    kung_vv
      kung_vv, 01.07.2016 18:16
    +10
    Jeck, 01.07.2016 17:34
    Правильно, хто таке може уявити, щоб гора з горою в футбол грали
    Зато река с рекой - сколько угодно. Ворскла - Днепр, например
    уух (праскурафф)
      уух (праскурафф), 02.07.2016 19:54
    0
    valenok12, 02.07.2016 07:39
    Вежливость - это хорошо.
    Только почему такие патриотичные люди из фк карпат шарятся по российским сми и прочей информатике? Почему в знак протеста не игнорируют их?
    Видимо этих *патриотов* очень интересует мнение россиян обо всем и о них лично.
    эх, валенок, валенок: серое вещество - войлок
    может все проще? может никто нигде и не шарился? просто, например, кто из болельщиков прочел где-то об этом и обратился в Карпаты - мол, ребята, шо ха х**ня? вот они и отвечают
    turist86
      turist86, 01.07.2016 19:04
    0
    Гоп-стоп, ми заховались між гілля.
    Гоп-стоп, і дочекались мос-каля.
    Тепер розплачуватись пізно,
    По Карпатах грізно
    Пролунало наше: «СЛАВА!»,
    Подивись направо,
    а ми тебе граблями зліва,
    і все -- кінець екскурсії в горАх.
    Гоп-стоп, ти був не ґречний щодо нас.
    Гоп-стоп, мабуть тому, шо .. ти мос-каль.
    А в горах в літку троха парко --
    Ти скинув маринарку,
    Ліпше б ти її не скинув!
    - Куме, глянь на спину!
    Ну хто відправив цю скотину
    В Карпати у футболці «СССР»?!
    https://www.youtube.com/watch?v=lcaGMc5Hg40