Семь украинских теннисистов выступят на ОИ-2016

Марченко и Свитолина выступят сразу в двух разрядах

Семь украинских теннисистов выступят на ОИ-2016

Сьогодні визначилося, хто з українських тенісистів братиме участь в Олімпійських іграх, які проходитимуть в Ріо-де-Жанейро. На жаль, в Бразилії не зможуть виступити Олександр Долгополов і Катерина Бондаренко, які відмовилися від Ігор через загрозу вірусу Зіка та жовтої лихоманки. Проте наша делегація в Ріо буде одна з найчисельніших – 7 гравців!

В чоловічому одиночному розряді виступатиме Ілля Марченко.

В жіночому одиночному розряді виступатимуть Еліна Світоліна та Леся Цуренко.

В чоловічому парному розряді виступатимуть Марченко та Денис Молчанов.

В жіночому парному розряді виступатимуть Світоліна/Ольга Савчук і Людмила Кіченок/Надія Кіченок.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    vitaha33
    online
      vitaha33, 01.07.2016 22:35
    0
    nordik1980, 01.07.2016 19:54
    а тисячі спортсменів з усіх країн світу не бояться? просто вони цінують свою країну і поважають себе, а долгополов - це кончене чмо, таке саме як селезньов! для цих покидьків бабло - найголовніше!
    Про долгополова спорити не буду, а в бондаренко маленька дитина, її можна зрозуміти
    nordik1980
      nordik1980, 01.07.2016 19:54
    0
    Комментарий свернут. Показать
    vitaha33, 01.07.2016 18:48
    ну не все так однозначно, якщо б не ця хвороба зіка... а так це справа кожної людини - ризикувати своїм здоров"ям і здоров"ям своїх дітей, чи ні...
    а тисячі спортсменів з усіх країн світу не бояться? просто вони цінують свою країну і поважають себе, а долгополов - це кончене чмо, таке саме як селезньов! для цих покидьків бабло - найголовніше!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 01.07.2016 18:48
    0
    nordik1980, 01.07.2016 16:23
    Олександр Долгополов і Катерина Бондаренко, які відмовилися від честізахищати спортивний рівень країни мають бути забуті як останні нікчеми!
    ну не все так однозначно, якщо б не ця хвороба зіка... а так це справа кожної людини - ризикувати своїм здоров"ям і здоров"ям своїх дітей, чи ні...
    nordik1980
      nordik1980, 01.07.2016 16:23
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Олександр Долгополов і Катерина Бондаренко, які відмовилися від честізахищати спортивний рівень країни мають бути забуті як останні нікчеми!
    nordik1980
      nordik1980, 01.07.2016 16:23
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Олександр Долгополов і Катерина Бондаренко, які відмовилися від честізахищати спортивний рівень країни мають бути забуті як останні нікчеми!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 01.07.2016 22:35
    0
    nordik1980, 01.07.2016 19:54
    а тисячі спортсменів з усіх країн світу не бояться? просто вони цінують свою країну і поважають себе, а долгополов - це кончене чмо, таке саме як селезньов! для цих покидьків бабло - найголовніше!
    Про долгополова спорити не буду, а в бондаренко маленька дитина, її можна зрозуміти
    nordik1980
      nordik1980, 01.07.2016 19:54
    0
    Комментарий свернут. Показать
    vitaha33, 01.07.2016 18:48
    ну не все так однозначно, якщо б не ця хвороба зіка... а так це справа кожної людини - ризикувати своїм здоров"ям і здоров"ям своїх дітей, чи ні...
    а тисячі спортсменів з усіх країн світу не бояться? просто вони цінують свою країну і поважають себе, а долгополов - це кончене чмо, таке саме як селезньов! для цих покидьків бабло - найголовніше!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 01.07.2016 18:48
    0
    nordik1980, 01.07.2016 16:23
    Олександр Долгополов і Катерина Бондаренко, які відмовилися від честізахищати спортивний рівень країни мають бути забуті як останні нікчеми!
    ну не все так однозначно, якщо б не ця хвороба зіка... а так це справа кожної людини - ризикувати своїм здоров"ям і здоров"ям своїх дітей, чи ні...