Дмитрий ЧИГРИНСКИЙ: «Многие меня уже «похоронили»

Украинский защитник рассказал о подписании контракта с АЕКом

Дмитрий ЧИГРИНСКИЙ: «Многие меня уже «похоронили»

— Дмитре, поясніть, чому вирішили піти з «Дніпра», і яким вам запам’ятається, період проведений у команді Мирона Маркевича?
— Рішення залишити «Дніпро» логічне. У тій ситуації, яка склалася, мало хто бачить перспективу у тому, щоб залишатися. Фактично рік ми грали на голому ентузіазмі. Але при цьому період у «Дніпрі» назву чудовим. Небагато колективів так достойно реагували на виклики, поставлені перед командою та клубом. У мене найкращі емоції від часу, проведеного у «Дніпрі». Приємно було знаходитися у цьому клубі. В першу чергу, хотілося б подякувати усім, хто був поруч. Це було непросто, але дуже здорово. Будь-кого з колективу я завжди радий буду бачити. Є речі, які не купиш за гроші. Маю на увазі людські відносини у колективі. Дуже приємно було працювати з Мироном Богдановичем Маркевичем та його помічниками. Особливо, пам’ятаючи про те, що до «Дніпра» фактично три роки моєї кар’єри випали через пошкодження та травми. Маркевич дав мені шанс повернутися у футбол. Також окремо хотілось би подякувати фізіотерапевту «Дніпра» Павлу Олександровичу Сіренку. Він багато зі мною працював індивідуально. Мені дуже сумно усвідомлювати, що в таких непростих умовах ми розходимось. Бо контракти у нас закінчуються, а клуб не виходить на зв’язок. Кожен окремо займається своїм працевлаштуванням. Але тим не менш я буду згадувати період, проведений у «Дніпрі», як один з найкращих у своїй кар’єрі. І так само з великою вдячністю і повагою до людей, з якими працював.

— Сіренко розповідав, що ви дуже серйозно ставитесь до своєї підготовки, записуєте ледь не кожне тренування, аналізуєте реакцію організму на навантаження...
— Так, ми серйозно підходили до цього. Аналізували, скільки давати навантажень, як будувати тренувальний цикл. Мені пощастило зустріти таку самовіддану роботі людину. Напевне, в цьому відношенні він ще більший «псих», аніж я. Було легко і приємно з ним працювати, бо він профі своєї справи. В тому, що я вийшов на рівень, є велика заслуга саме Павла Олександровича.

— Вас називали одним з претендентів на виклик до збірної України та поїздки на Євро-2016. Зважаючи на гарні кондиції, ви дуже засмутилися, що не потрапили до команди Михайла Фоменка на чемпіонат Європи?
— Важко оцінити те, чого довго не маєш. Ти цього не отримуєш і вже не так сприймаєш. Якби я грав у збірній рік-другий-третій і потім вибув, тоді можна було б засмутитися. А коли я не граю більше 4 років у збірній, і тут мене не викликають... Це річ, якої не було, і у підсумку її не сталося. Я віддаю собі звіт, що збірна — це певна квінтесенція форми футболіста. Туди викликають найкращих. Не викликали? Значить так і було. Я сподівався, але більше думав про «Дніпро», щоб демонструвати свої найкращі якості на полі. Можливо, не викликали через усю ситуацію, яка була до цього. Збірної вже давно не було у моєму житті. Але насправді збірна і чемпіонат Європи це дуже важливі речі.

— Як вам гралося у центрі захисту «Дніпра» з Папою Гуйе? Ми звикли бачити вас у «Шахтарі», а його — у «Металісті». А тут ви зустрілися в дніпропетровській команді...
— Ми доповнювали один одного. Папа — швидкісний захисник, у нього добре виходить «підчищати» м’ячі, а я свою функцію бачив у тому, щоб починати атаки, організовувати структуру оборони. Довелось швидко знайти порозуміння. Зі зборів ми розуміли, що будемо основними. Бо Женя Чеберячко отримав травму, у Дугласа було пошкодження. Розуміли, що нам треба весь сезон грати. Може, когось це розхолоджує, а я усвідомлював, що у нас немає права на помилку, бо підстрахувати нікому. Взаєморозуміння з Папою було гарне, бо він вільно спілкується російською. Сам по собі він добра і порядна людина. Його дуже любили в колективі.

 Чому обрали саме грецький варіант продовження кар’єри?
— По-перше, АЕК проявив конкретний інтерес. А по-друге, це виклик. На фоні українських проблем, не можна нині порівнювати український і грецький чемпіонати. Я так кажу не тому, що туди переходжу, а реально так вважаю. Мене покликали у команду з великими традиціями. Тим паче після того, як клуб було відправлено у підвалини грецького футболу, АЕК набрав хід і вже сьогодні ставить максимальні цілі. Мені це дуже цікаво. І цей виклик —результат моїх зусиль. Адже я знаю, що після великої кількості травм багато хто мене як футболіста вже «поховав». Але я дуже задоволений, що у мене є можливість знову грати у Європі. Я знову маю показувати свій клас і рівень. Це нова історія, і у мене є інтерес до всього нового. В Україні ми просто «мучались», я кажу про себе та «Дніпро». А реально хочеться грати на хороших стадіонах, відчувати конкуренцію та отримувати задоволення, маючи цілі і задачі. У «Дніпрі» останнього не було. Ми самі собі їх ставили. Набагато цікавіше, коли команда ставить перед собою максимальні цілі, вболівальники вимагають.

— АЕК буде боротись за чемпіонство?
—  Вголос про це ніхто не говорить. У минулому чемпіонаті АЕК зайняв другу сходинку, якщо не рахувати плей-офф. І наше завдання — покращити цей результат. Всі розуміють, яка у нас ціль. До того ж, є кваліфікаційний раунд Ліги Європи, і у нас дуже велика мотивація проявити себе в єврокубках.

— Як вас зустрічали у Греції? Адже ви вже були на підписанні контракту: преса, вболівальники як сприйняли?
— Підписували угоду тишком-нишком, особливо не запрошуючи громадськість. Так, на підписанні контракту були журналісти, але це ті, хто мав інформацію, чи просто «виглядали» нас. Я не люблю підвищеного ажіотажу до своєї персони. Відносно спокійно пройшов підписання контракту. Керівники клубу так само не хотіли зайвого галасу. У місті люди підходили і бажали удачі. Було дуже приємно отримати таку підтримку.

— Ви не перший українець у складі АЕК. До вас із «Дніпра» до цього клубу переходив Олег Венглинський...
— Так, я знаю. Мене вже питали про українців у грецьких командах. Я не думаю, що це має якесь значення. Так само мені казали, що я четвертий гравець з «Барселони». Але це ніяк не впливає. Є одна правда — який вигляд ти маєш зараз. І нікого не турбує, де і як ти грав раніше, якщо не показуєш відповідний рівень. У послужний список ніхто заглядати не буде.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — MatchDay

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Tyigena
      Tyigena, 01.07.2016 18:41
    0
    Комментарий свернут. Показать
    повторю-------------------- Tyigena, 01.07.2016 18:24 -3
    кстати вислоухие---больше "минусов"----------
    скажу честно мне они по куй!))))
    Цитировать· Ссылка·
    Tyigena
      Tyigena, 01.07.2016 18:35
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    Frilanser1990, 01.07.2016 18:33-------------Уже сам с собой разбрасыванием дерьма играется.
    тело вислоухое я тобой,то есть -"разбрасыванием дерьма"-не играюсь
    такое как ты прилипает)))))))))
    Tyigena
      Tyigena, 01.07.2016 18:29
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    KrosbiSidni, 01.07.2016 18:27----------И ВОТ МОИ СЛОВА--------Tyigena, 01.07.2016 18:26 0
    по закону жанра сейчас должен вылезти опарышь со словами---про труселя и ХЕНУ!))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    ))))))))))))))))))))))-------------время смотрим--ну как тут не сказать по времени!)))))))))))))))))
    Tyigena
      Tyigena, 01.07.2016 18:26
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    по закону жанра сейчас должен вылезти опарышь со словами---про труселя и ХЕНУ!))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    ))))))))))))))))))))))
    Tyigena
      Tyigena, 01.07.2016 18:24
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    кстати вислоухие---больше "минусов"----------
    скажу честно мне они по куй!))))
    Tyigena
      Tyigena, 01.07.2016 18:21
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    WADO 1976, 01.07.2016 18:12-----пипец что цедилка на палочке-на одной страниуе в активе-на другой в пасиве--КЛОУН!
    все вислоухие вы соей тупостью достали!
    Tyigena
      Tyigena, 01.07.2016 18:16
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    нагрубил таким животным как ты-людям не грублю---------------или ты люди и как там бехкам после этих слов------------------BekXan
    1 Июл 2016 (14:23:48)
    П идарас галимый иди на х уй п едрило .Я вкурсе что ты ников наклипал и админамя уже ето сообщил.засунься назад к своей б ляде мамаше и п идару папаше-так что ты тоже "животное"
    давай список в студию!
    Tyigena
      Tyigena, 01.07.2016 18:13
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    а теперь тело ты вот прямо тут говоришь правду---что ник"WADO 1976"-у тебя один
    проверим твою "правдивость" гальцев!--------------------пустил бздо вислоухий WADO 1976"---------- ну про ники!---------------------
    какие же вы дешевки вислоухие!
    Pavel Yakimovich
      Pavel Yakimovich, 01.07.2016 17:58
    +1
    вот меня вплетать не надо. я высказался по увиденному, чувак за правила, копирует правила, где четко сказано - за спам можно и в бан, и сам же эти правила как минимум по 2м темам за пару минут копипастой рассылает
    WADO 1976
      WADO 1976, 01.07.2016 17:54
    -6
    Согласен с BekXan ! Это недоразвитое и многоликое существо Tyigena,уже надоело всем здесь ! Оно больное ,ему лечиться надо ,но денег нет ! Или некому его в дурдом отвести ! Или скорее всего он у начальника дурдома сосет и тот разрешает ему пользоваться интернетом ! Но здесь ему не место ! Изолируйте от него и сайт сразу станет чище !
    Tyigena
      Tyigena, 01.07.2016 17:49
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    toshapoher, 01.07.2016 17:39
    тварь, специально для тебя: 1) sergta152; 2) Tyigena( Tyigena) ; 3. Tyigena(chernomorets); 4. Tyigena(urhik) 5.lelik 1962; 6.tornado--- это только 6 ,которые известны, а сколько, ты тварь,еще маскируешь??
    ----------------------кстати тело просили-------------
    "многим адекватным пользователям"поехали........
    а ты мои ники как бы привел-----------------ты" "адекватов" давай))
    Tyigena
      Tyigena, 01.07.2016 17:46
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    кстати вислоухий идем сюда------------------------Богдан ШЕРШУН: «Думали, что идем в Европу, а пришли в ж*пу»----------------http://football.sport.ua/news/309924?skip=20#comments-
    -----сколько там у тебя ников и флагов?----------------
    Tyigena
      Tyigena, 01.07.2016 17:41
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    toshapoher, 01.07.2016 17:39
    тварь, специально для тебя: 1) sergta152; 2) Tyigena( Tyigena) ; 3. Tyigena(chernomorets); 4. Tyigena(urhik) 5.lelik 1962; 6.tornado--- это только 6 ,которые известны, а сколько, ты тварь,еще маскируешь??
    --а вот теперь начнешь дохнуть--эти мои -Tyigena( Tyigena) ; 3. Tyigena(chernomorets); 4. Tyigena(urhik)-согласно ьинвайтов-----------дальше ты доказываешь или помада твоя!
    поехали________________
    ты забыл добавить------------ Pavel Yakimovich----------------или как?
    toshapoher
      toshapoher, 01.07.2016 17:39
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    Tyigena, 01.07.2016 17:21
    И также многим многим адекватным пользователям етот человек уже достал устраивать страч на всех ветках.!!! И в даном случае очередной твой ник будет отправлен в бан.-----------------------------
    назови тело этих "многим адекватным пользователям"
    поехали........
    тварь, специально для тебя: 1) sergta152; 2) Tyigena( Tyigena) ; 3. Tyigena(chernomorets); 4. Tyigena(urhik) 5.lelik 1962; 6.tornado--- это только 6 ,которые известны, а сколько, ты тварь,еще маскируешь??
    Tyigena
      Tyigena, 01.07.2016 17:21
    -4
    Комментарий свернут. Показать
    И также многим многим адекватным пользователям етот человек уже достал устраивать страч на всех ветках.!!! И в даном случае очередной твой ник будет отправлен в бан.-----------------------------
    назови тело этих "многим адекватным пользователям"
    поехали........
    Tyigena
      Tyigena, 01.07.2016 17:13
    -4
    Комментарий свернут. Показать
    вот это тут разборки-------------------------------админы можете меня банить ,плакать не буду-------но вот это тело тут плясать не будет--------------------после этих слов---как хотите-----вот слова и пусть эта тварь скажет,что это не правда,читаем---------------------------------BekXan
    1 Июл 2016 (14:23:48)
    П идарас галимый иди на х уй педрило .Я вкурсе что ты ников наклипал и админамя уже ето сообщил.засунься назад к своей бляд е мамаше и п идару папаше -фильтр даже не пропускает
    Pavel Yakimovich
      Pavel Yakimovich, 01.07.2016 15:39
    +1
    данный ник - не ник, а вход через фейсбук, поскольку ограничение в 3 коммента достало... фейсбук аккаунту уже лет 7... ага, как же - я очередной бот... и я хз, сколько ты тут, но пока я вижу сообщение 1в1 в нескольких темах - то есть спам, да еще и не по теме новости с наездами на кого-то - флуд...
    Pavel Yakimovich
      Pavel Yakimovich, 01.07.2016 15:27
    +2
    я то с ним не связан, а тебе надеюсь выдадут бан за спам и флуд
    Pavel Yakimovich
      Pavel Yakimovich, 01.07.2016 15:23
    0
    а ты - спамер...
    TRASHER
      TRASHER, 01.07.2016 13:15
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Блин думал слева Охлабыстин)))), слава богу не он, дима удачи, без травм.
    zac76
      zac76, 01.07.2016 11:16
    +11
    удачи!!!
    Pavel Yakimovich
      Pavel Yakimovich, 01.07.2016 15:27
    +2
    я то с ним не связан, а тебе надеюсь выдадут бан за спам и флуд
    Vitalik Shevshenko
      Vitalik Shevshenko, 01.07.2016 11:28
    +2
    Я би,якщо немає достойних гравців на фланг оборони,перевів туди Ракицкого,а Хачеріді і Кучера(Чегринського) поставив в центер(думаю гірше не буде,подачі з флану і передачі в Ракицкого присутні,даже останню передачу може зробити і удар теж є) вже краще чим 37 річний Шевчук.
    Pavel Yakimovich
      Pavel Yakimovich, 01.07.2016 17:58
    +1
    вот меня вплетать не надо. я высказался по увиденному, чувак за правила, копирует правила, где четко сказано - за спам можно и в бан, и сам же эти правила как минимум по 2м темам за пару минут копипастой рассылает
    Pavel Yakimovich
      Pavel Yakimovich, 01.07.2016 15:39
    +1
    данный ник - не ник, а вход через фейсбук, поскольку ограничение в 3 коммента достало... фейсбук аккаунту уже лет 7... ага, как же - я очередной бот... и я хз, сколько ты тут, но пока я вижу сообщение 1в1 в нескольких темах - то есть спам, да еще и не по теме новости с наездами на кого-то - флуд...
    Tyigena
      Tyigena, 01.07.2016 18:41
    0
    Комментарий свернут. Показать
    повторю-------------------- Tyigena, 01.07.2016 18:24 -3
    кстати вислоухие---больше "минусов"----------
    скажу честно мне они по куй!))))
    Цитировать· Ссылка·
    Pavel Yakimovich
      Pavel Yakimovich, 01.07.2016 15:23
    0
    а ты - спамер...
    TRASHER