Украинский клуб провел товарищеский матч на учебно-тренировочных сборах

1976
0
fco.com.ua

Вчора ввечері стало відомо, що румунський клуб «Пандурій» відмовився від товариської зустрічі  з нашою командою, тому сьогодні нашим суперником була команда  «Копер» (Словенія).

Сам матч видався не дуже багатий на моменти. Було помітно, що підопічні В.Шарана перебувають під фізичними навантаженнями. Гра видалась бойовою, але не жорсткою. Як в підтвердження - арбітр не показав жодного попередження.

Відкрити рахунок олександрійцям вдалось в середині першого тайму. Після навісу  з правого флангу, влучно в кут пробив А.Запорожан. Словенцям вдалось встановити паритет в дебюті другого тайму. З.Муслімовіч пробив в самісіньку дев'ятку, не залишивши шансів Д.Рудику.

На 73-й хвилині олександрійці знову повели в рахунку. Після кутового найспритнішим у карному майданчику «Копера» опинився А.Шендрік, але вже за кілька хвилин все той же З.Муслімовіч забив гол, встановивши остаточний рахунок - 2:2.

ФК «Олександрія» - ФК «Копер» (Словенія) - 2:2
Голи:
А. Запорожан (28), А. Шендрік (73) - З.Муслімовіч (52,75)

ФК «Олександрія»
1-й тайм: Новак, Басов, Шендрік, Микицей, Цуріков, Банада, Запорожан (к/к), Боровський, Полярус, Козак, Мілінчану.
2-й тайм: Рудик, Чеботаєв, Шендрік (к/к), Імереков, Банада (Мягков, 60), Микицей (Путраш, 60), Леонов, Старенький, Чорній, Куліш, Пономар.