Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны
Чемпионат Украины
|
1288
0

СЕРГИЙЧУК: «Готов доказывать, что достоин быть в Карпатах»

Форвард львовских «Карпат» прокомментировал исход противостояния с «Горняком»

СЕРГИЙЧУК: «Готов доказывать, что достоин быть в Карпатах»
У другому контрольному матчі «Карпат» в час міжсезоння, львівська команда здобула переконливу перемогу над «Гірником» із Соснівки. Один з м’ячів до свого активу записав Михайло Сергійчук, який в минулому чемпіонаті грав на правах оренди в «Говерлі». 
 
«Зараз треба ще вирішити деякі формальні питання з паперами, але загалом я готовий доводити, що гідний грати в команді. Чекаємо на те, що скажуть тренери, від цього будемо відштовхуватися. Можу сказати, що роблю все, що від мене залежить». 
 
«Грати насправді було дуже складно. Перед матчем ми пішли в роздягальню, трохи сховалися від спеки, бо не було чим дихати. Можливо, такі умови вплинули на нашу гру у другому таймі. Мало що вдавалося зробити, не могли зв’язати до купи кілька передач. Але потім розбігалися, стало вже легше, забили ще два голи». 
 
«Зміни у тренерському штабі? Глобально наразі нічого не змінилося. Ми продовжуємо працювати в тому ж режимі» – розповів Михайло Сергійчук.
Источник Sport.ua
Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

ОФИЦИАЛЬНО. Александрия усилилась нападающим-легионером
Футбол | 09 февраля 2026, 10:31 0
ОФИЦИАЛЬНО. Александрия усилилась нападающим-легионером

Папа Ндиага Яде продолжит карьеру в украинском клубе

Объявлен стартовый состав Динамо на товарищеский матч против Кудровки
Футбол | 09 февраля 2026, 09:49 2
Объявлен стартовый состав Динамо на товарищеский матч против Кудровки

Начало товарищеского матча 8 февраля сдвинуто с 10:00 на 10:30

Комментарии 0
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.