Лига чемпионов
| Обновлено 14 июня 2016, 17:54
4656
4

На НСК Олимпийском установят систему видеофиксации голов

Система Hawk-Eye будет работать на матчах киевского «Динамо» в Лиге чемпионов

| Обновлено 14 июня 2016, 17:54
4656
4
На НСК Олимпийском установят систему видеофиксации голов
Напередодні футбольного сезону 2016/2017 головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський», не відпочиває. В даний момент на НСК «Олімпійський» монтується система відеофіксації голів Hawk-Eye («Соколине око»). Система буде встановлена та протестована до початку сезону 2016/2017 Ліги Чемпіонів УЄФА.
 
Впровадження системи відеофіксації голів Hawk-Eye здійснюється відповідно до рішення Виконавчого комітету УЄФА, ухвалене на черговому плановому Конгресі в січні 2016 року. Система відеофіксації голів Hawk-Eye буде працювати в тандемі з додатковими асистентами суддів, які будуть продовжувати контролювати всі дії гравців всередині та навколо штрафного майданчика.
 
Монтаж системи Hawk-Eye передбачає розміщення 7-ми камер для стеження за кожними воротами, а програмне забезпечення системи відстежує м'яч в межах площі воріт. Використовуючи нові методи обробки даних, одержуваних з камер, програмне забезпечення Hawk-Eye вказує протягом 1 секунди на те, чи був чи ні забитий гол з візуальним сигналом і вібрацією на годинниках у всієї суддівської бригади матчу.
 
Офіційно вперше дана система була використана на фіналі Ліги Європи УЄФА 2016 року, а в подальшому її застосували під час проведення Фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА 2016 року.
 
На даний момент система використовується на стадіонах, які приймають матчі фінальної стадії Чемпіонату Європи з футболу 2016 року у Франції.
 
Починаючи з сезону 2016/2017 рр., дана система відеофіксації голів буде застосована на всіх домашніх аренах команд, які пройшли в стадію плей-офф і далі Ліги Чемпіонів УЄФА. Рішення про її застосування на матчах Ліги Європи УЄФА з групового етапу і далі в 2017/18 буде прийнято УЄФА на більш пізньому етапі.
 
На НСК «Олімпійський» дана система буде використовуватися тільки на матчах Ліги Чемпіонів УЄФА, починаючи зі стадії плей-офф.
 
Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Комментарии 4
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
bullyUA
Жалко на Евро 12 не было видеофиксации голов.
LFC-WIN
"Офіційно вперше дана система була використана на фіналі Ліги Європи УЄФА 2016 року, а в подальшому її застосували під час проведення Фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА 2016 року."
Масло масляное)
WADO 1976
Класс ! Интересно ,а кнопку отвечающую за результат прям суркису в кабинет выведут ,или все же паромона наймут ?
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности