Евгений КОНОПЛЯНКА: «У Хачериди ноги как шлагбаум!»

Полузащитник сборной Украины поделился ожиданиями от первого матча на Евро-2016 против Германии

Евгений КОНОПЛЯНКА: «У Хачериди ноги как шлагбаум!»
© Getty Images

У чудовому настрої на прес-конференцію прийшов один з лідерів «синьо-жовтих», півзахисник іспанської «Севільї» Євген Коноплянка, який не цурався жартів із представниками мас-медіа. «Десятка» збірної України славиться своїм дріблінгом на фланзі, але, як визнав сам Коноплянка, він буде набагато щасливішим, якщо не обіграє у черговий раз захисника суперників, а віддасть гольову передачу на Романа Зозулю чи Євгена Селезньова. «Ви тільки спробуйте обіграти Євгена Хачеріді на тренуванні! У нього ж ноги – немов шлагбаум!», – презентував Євген свого партнера по збірній німецьким журналістам.

Як тільки справа дійшла до оцінки суперників по груповій стадії, Євген вже був самою серйозністю і визнав, що складною для «синьо-жовтих» буде кожна гра: «Не боїмося і поважаємо Німеччину. Вивчаємо цього суперника, буде цікавий матч. Точно не будемо так легко їм поступатися на полі, як дехто, можливо, вважає. Загалом, усі матчі будуть складними. Іспанія ось програла Грузії у товариському поєдинку. Кожна команда вміє грати. Потрібно готуватися до всіх суперників на 100 відсотків. Якщо не буде боротьби, тактики, не варто і на поле виходити».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Украинская ассоциация футбола

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    nordik1980
      nordik1980, 09.06.2016 07:01
    -8
    Комментарий свернут. Показать
    і що йому з тих ніг, якщо голова без мозгів?
    Проскуров
      Проскуров, 08.06.2016 22:28
    +6
    Ноги Хачериди в глотку всем ,кто не верит в сборную Украину!
    a-z345345345m
      a-z345345345m, 08.06.2016 22:03
    +12
    Жека ти козак, ждемо від тебе гол у ворота німців !!!
    vikman
      vikman, 08.06.2016 22:00
    -10
    ноги мож и шлагбаумы.....а голова как кирпич...как внешне, так и по содержанию..
    stopor2016
    online
      stopor2016, 08.06.2016 20:56
    -5
    Да ноги - то у Хачериди - шлагбаум , куда бы руки подевать ?
    d4ng3r
      d4ng3r, 08.06.2016 20:42
    +13
    Що за мода,ще ніодного матчу не зіграли а умніки в коментах вже шукають Зраду
    semm8389
      semm8389, 08.06.2016 20:41
    +12
    Потому что Жека - душа коллектива, поэтому и вьюхи раздаёт не напрягаясь. Он всегда себя так настраивает перед важными матчами. Кому-то для настроя нужно помолчать, а Жене выговорится.
    d4ng3r
      d4ng3r, 08.06.2016 20:38
    +10
    Мені все пох.. Я ВІРЮ !
    d4ng3r
      d4ng3r, 08.06.2016 20:38
    +11
    завиди Інстаграм і фоткайся на здоровя а то заздрістю попахює))
    red1982
      red1982, 08.06.2016 20:38
    -29
    абасрутся как всегда,это же сборная Украины
    semm8389
      semm8389, 08.06.2016 20:37
    +13
    Хорошо что к игре с немцами подходят без боязни. Если на поле не будут дрожать коленки то результат будет хорошим. Хотя лично я за Жеку спокоен, он должен понапрягать правый фланг немцев. Главное чтобы еще и Ярмола не стушевался. Ато за Андрюхой водится- 1-2 неудачных обводки и он выпадает из игры. Еще есть опасения за опорников - не хотелось бы против чемпионов мира играть в меньшенстве.
    Короче ребята - мы в вас верим! Україна ВПЕРЕД!!!!
    d4ng3r
      d4ng3r, 08.06.2016 20:31
    +22
    Що це за перші три АнаЛітики в коментах роблять???
    mtitan72
      mtitan72, 08.06.2016 20:20
    +5
    Женя только не подкачай,как с Францией.Уже раз кричали,кто такой Ребери.Какой претендент на золотой мяч.После нас у него не будет шансов на Золотой мяч.Так,что исправляйте свои ошибки.Ждем от него супер гола немцам.
    lukas1605
      lukas1605, 08.06.2016 20:14
    -26
    А понос не проберет?
    nordik1980
      nordik1980, 08.06.2016 19:33
    -31
    Комментарий свернут. Показать
    женя, будь чесним - не звізди - як завжди обісретеся і нахапаєте! згадай матчі на чс 2006проти іспанії та італії, матч відповідь на чс проти франції (3-0)
    d4ng3r
      d4ng3r, 08.06.2016 20:31
    +22
    Що це за перші три АнаЛітики в коментах роблять???
    d4ng3r
      d4ng3r, 08.06.2016 20:42
    +13
    Що за мода,ще ніодного матчу не зіграли а умніки в коментах вже шукають Зраду
    semm8389
      semm8389, 08.06.2016 20:37
    +13
    Хорошо что к игре с немцами подходят без боязни. Если на поле не будут дрожать коленки то результат будет хорошим. Хотя лично я за Жеку спокоен, он должен понапрягать правый фланг немцев. Главное чтобы еще и Ярмола не стушевался. Ато за Андрюхой водится- 1-2 неудачных обводки и он выпадает из игры. Еще есть опасения за опорников - не хотелось бы против чемпионов мира играть в меньшенстве.
    Короче ребята - мы в вас верим! Україна ВПЕРЕД!!!!
    a-z345345345m
      a-z345345345m, 08.06.2016 22:03
    +12
    Жека ти козак, ждемо від тебе гол у ворота німців !!!
    semm8389
      semm8389, 08.06.2016 20:41
    +12
    Потому что Жека - душа коллектива, поэтому и вьюхи раздаёт не напрягаясь. Он всегда себя так настраивает перед важными матчами. Кому-то для настроя нужно помолчать, а Жене выговорится.
    d4ng3r
      d4ng3r, 08.06.2016 20:38
    +11
    завиди Інстаграм і фоткайся на здоровя а то заздрістю попахює))
    d4ng3r
      d4ng3r, 08.06.2016 20:38
    +10
    Мені все пох.. Я ВІРЮ !
    Проскуров
      Проскуров, 08.06.2016 22:28
    +6
    Ноги Хачериди в глотку всем ,кто не верит в сборную Украину!
    mtitan72
      mtitan72, 08.06.2016 20:20
    +5
    Женя только не подкачай,как с Францией.Уже раз кричали,кто такой Ребери.Какой претендент на золотой мяч.После нас у него не будет шансов на Золотой мяч.Так,что исправляйте свои ошибки.Ждем от него супер гола немцам.