|
836
0

Аматори визначили фіналістів

В Іллічівську Одеської області завершився фінальний груповий раунд чемпіонату України серед аматорських команд

За його підсумками право зіграти у вирішальному поєдинку здобули господарі змагань − «Бастіон» та «Єдність-2» з міста Плиски. За третє місце посперечаються куп’янський «Локомотив» та ФК «Лужани», що посіли в своїх групах другі позиції.

Визначення господаря
Згідно з регламентом, до турніру в Іллічівську потрапили переможці та другі команди попереднього фінального етапу, в якому взяли участь дванадцять найкращих колективів чемпіонату. Учасники були поділені на три групи по чотири команди. Провести фінал виборов право Іллічівськ, який запропонував більш привабливі умови ніж його конкурент − Лужани з Чернівецької області.

Турнірний розподіл
Свою боєздатність гравці з Буковини мали змогу довести на футбольному полі в фінальному двобої з клубом з Одещини, але поступившись у першому матчі «Єдності-2», що представляє Чернігівський регіон, таку нагоду втратили. Отже, за підсумками групового раунду, «Лужанам» у суботу, 29 вересня, доведеться зіграти в поєдинку за третє місце з «Локомотивом». Господарі ж турніру, здобувши дві перемоги в своїй групі, боротимуться за золоті нагороди з «Єдністю», котра довела свою перевагу в класі й у протистоянні з «Авангардом» з Вінниччини.

Два шляхи
Нагадаємо, що з трійки призерів чемпіонату України серед аматорів, дві команди мають право на наступний рік подати заявки на участь у другій лізі. Крім того, один з колективів може скористатися нагодою зіграти в Кубку регіонів УЄФА в 2009 році, але при цьому він має залишитися в аматорах.

Чемпіонат України серед аматорів-2007. Фінальний груповий раунд

Група А
25.09. «O.L.KAR» (Шаргород, Вінницька область) − «Бастіон» (Іллічівськ, Одеська область) − 0:3.
26.09. «Локомотив» (Куп’янськ, Харківська область) − «O.L.KAR» − 1:0.
27.09. «Бастіон» − «Локомотив» − 1:0.

Становище команд:
1. «Бастіон» − 6 очок
2. «Локомотив» − 3
3. «O.L.KAR» − 0

Група Б
25.09. «Єдність-2» (Плиски, Чернігівська область) − ФК «Лужани» (Чернівецька область) − 2:1.
26.09. «Авангард» (Сутиски, Вінницька область) − «Єдність-2» − 1:2.
27.09. ФК «Лужани» − «Авангард» − 2:1.

1. «Єдність-2» − 6 очок
2. ФК «Лужани» − 3
3. «Авангард» − 0

29.09. Матч за 3-є місце. Стадіон «Міжшкільний». 11:00. «Локомотив» − ФК «Лужани».
29.09. Фінал. Стадіон «Міжшкільний». 14:00. «Бастіон» − «Єдність-2».