Александр ГЛЫВИНСКИЙ: «Шахтер некорректно вел себя»

Пресс-атташе национальной сборной – о конфликте в матче «Шахтер» - «Динамо»

Пресс-атташе національної збірної України Олександр Гливинський в ефірі Громадського ТБ прокоментував сутичку між Тарасом Степаненко та Андрієм Ярмоленко, та висловив свою думку відносно цього конфлікту.

- Як в збірній віднеслися до цього конфлікту між футболістами?
- Звичайно, ставлення до цього не може буде інакшим, окрім як негативним. Те, що відбулося – надзвичайна подія. Такого не мало би відбутися. В цьому сенсі хлопці однозначно неправі, неправі усі – хтось більше, хтось менше. Їм усім потрібно думати над тим, як вийти з цієї ситуації. Це будуть робити і тренери, і Федерація, але і самим хлопцям треба зрозуміти, що кожен із них винен у цьому.

Те, що відбулося, це результат недисциплінованості і невихованості. Цей матч дивиться все суспільство. Не хочу виправдовувати динамівців, особливо Ярмоленка, який однозначно перейшов межу, але і що стосується провокативних дій, то їх теж не треба було робити. Хоча і Степаненко не так багато зробив.

Хочеться сказати, що «Шахтар» себе не коректно вів в останній час. Всі заяви про те, що «Шахтар» - клуб номер один, що «Динамо» не справжній чемпіон, якщо не обіграє «Шахтар» - все це не робить честі донецькому клубу. Я не хочу жодного клубу виправдовувати, але такі речі тільки підігрівали нездоровий ажіотаж. В результаті це десь дало вибух.

Не хочу виправдовувати хлопців. Яка би не була ситуація, вони повинні відповідати за свої вчинки. Всі вони повинні думати, як вийти із ситуації, а не робити гучних заяв про кінець дружби в тому числі. Якщо хочете грати в збірній, треба думати головою і відповідати за свої вчинки.

- Раніше конфлікти між Степаненком і Ярмоленком були?
- Між ними крім тієї футболки нічого такого не бувало. Загалом після клубних матчів бували моменти. Я пригадую, як після матчу «Дніпра» і «Металіста», коли ще харків’яни не мали проблем, посварилися Едмар і Ротань. В перший день збору в їдальні Ротань сам покликав Едмара, вони поговорили і з`ясували все. Були моменти між Федецьким і Шевчуком, але хлопці у всьому розібралися. Безумовно, на полі є емоції. Але ніколи ще кулаками не билися, все було спокійніше.

Атмосфера у нас позитивна, всі хочуть грати на Євро, тому кожному треба подумати. Знайти в собі сили і вибачитися один перед одним, та вийти із цієї ситуації по чоловічому. Був вибух емоцій, але треба зробити крок для зближення.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Footboom

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    holodvova-10
    holodvova-10, 05.05.2016 23:05
    +2
    Якщо Ярмолкеко не вибачется перед Степаненком і усією футбольною громадкістю, особисто я його в збірній не хочу бачити, який би він не був крутий футболіст. Він повів себе як бидло і повинен це визнати.
    Arab77
    Arab77, 05.05.2016 21:37
    -2
    "Шахтар" винен, що підігрівав СПОРТИВНИЙ інтерес до матчу? Так роблять усі команди. Це говорить ПРЕС-АТАШЕ національної збірної??? Соромно за низький професійний рівень прес-аташе.
    Yuriy Velykykh
    Yuriy Velykykh, 05.05.2016 21:07
    +2
    cucumber, 05.05.2016 20:17
    Шахтер говорил, а Ярмоленко бил, вот в чем разница.
    Словом иногда можно больнее задеть,чем пинкарём.
    Shiman2020
    Shiman2020, 05.05.2016 20:58
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    Anton Semchishin, 05.05.2016 20:50
    Типа 3 безответных гола забил? Надо было из уважения парочку пропустить?
    Поддержу руками и ногами, бесчеловечно и жестоко поступила Шахта, практически дублем забив три сухих, вот ведь изверги.
    К тому же конфликт можно было погасить в зародыше, дав возможность главной суперзвезде мегаклюба забить пару утешительных мячей, что бы счет матча небыл таким унизительным.
    Но тупые горняцкие футболеры даже до такого вполне очевидного шага не смогли додуматься. Вот ведь какие невоспитанные.
    Anton Semchishin
    Anton Semchishin, 05.05.2016 20:50
    0
    Типа 3 безответных гола забил? Надо было из уважения парочку пропустить?
    pylyporlyk
    pylyporlyk, 05.05.2016 20:33
    +9
    cucumber, 05.05.2016 20:17
    Шахтер говорил, а Ярмоленко бил, вот в чем разница.
    Що там трапилось усі бачили. Не потрібно констатувати очевидне. Проблема в іншому, і про це говорить прес-аташе збірної, треба шукати точки дотику і якесь порозуміння, хоча б заради Євро. Ситуація не лише між Ярмоленком і Степаненком, усі збірники обох команд задіяні в конфлікті. Чомусь усі мовчать про Кучера, Рибалку тощо.
    wrath
    wrath, 05.05.2016 20:25
    -6
    Комментарий свернут. Показать
    ниочем.
    lanfer_2012
    lanfer_2012, 05.05.2016 20:21
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    моск можно сломать от текста
    cucumber
    cucumber, 05.05.2016 20:17
    +8
    Шахтер говорил, а Ярмоленко бил, вот в чем разница.
    pylyporlyk
    pylyporlyk, 05.05.2016 20:33
    +9
    cucumber, 05.05.2016 20:17
    Шахтер говорил, а Ярмоленко бил, вот в чем разница.
    Що там трапилось усі бачили. Не потрібно констатувати очевидне. Проблема в іншому, і про це говорить прес-аташе збірної, треба шукати точки дотику і якесь порозуміння, хоча б заради Євро. Ситуація не лише між Ярмоленком і Степаненком, усі збірники обох команд задіяні в конфлікті. Чомусь усі мовчать про Кучера, Рибалку тощо.
    cucumber
    cucumber, 05.05.2016 20:17
    +8
    Шахтер говорил, а Ярмоленко бил, вот в чем разница.
    holodvova-10
    holodvova-10, 05.05.2016 23:05
    +2
    Якщо Ярмолкеко не вибачется перед Степаненком і усією футбольною громадкістю, особисто я його в збірній не хочу бачити, який би він не був крутий футболіст. Він повів себе як бидло і повинен це визнати.
    Yuriy Velykykh
    Yuriy Velykykh, 05.05.2016 21:07
    +2
    cucumber, 05.05.2016 20:17
    Шахтер говорил, а Ярмоленко бил, вот в чем разница.
    Словом иногда можно больнее задеть,чем пинкарём.
    lanfer_2012
    lanfer_2012, 05.05.2016 20:21
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    моск можно сломать от текста
    Anton Semchishin
    Anton Semchishin, 05.05.2016 20:50
    0
    Типа 3 безответных гола забил? Надо было из уважения парочку пропустить?