Члены НК Верес смогут ходить на матчи команды бесплатно

Больше трех тысяч болельщиков получили пожизненные абонементы

Члены НК Верес смогут ходить на матчи команды бесплатно

3728 вболівальників, які станом на 20:00 21-го квітня 2016-го року встигли стати членами Народного Клубу - сформували «Серце «Вереса». Усі вони отримають право на довічне безкоштовне членство в клубі. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив президент НК «Верес» Олексій ХАХЛЬОВ.

- Ми дуже вдячні усім тим людям, які повірили в ідею Народного Клубу і не пошкодували сто гривень для його відродження. Створивши «Серце «Вереса», ми хотіли таким чином подякувати усім 3728-м членам клубу. Відтепер вони мають право на довічне і безкоштовне членство у клубі, - сказав президент НК «Верес» Олексій ХАХЛЬОВ.

Окрім, десятивідсоткової знижки у понад восьми десятках закладів Рівного, 3728 членів НК «Верес» відтепер матимуть право на безкоштовні квитки на домашні матчі НК «Верес» принаймні до кінця нинішнього чемпіонату. В той же час - вітатимуться і благодійні внески на розвиток клубу. Таким чином, члени НК «Верес», що увійшли до «Серця «Вереса» можуть отримати квиток безкоштовно, а за бажання - заплатити за нього символічну суму на власний розсуд. Тобто, ціна квитка для них буде - необмежена.

Для не членів НК «Верес» - вартість квитків залишиться незмінна - 40 грн.

Також нагадаємо, що реєстрація нових членів НК «Верес» наразі призупинена до завершення сезону. Яким чином реєструватимуться нові члени клубу у майбутньому - вирішуватиме «Серце «Вереса».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Верес

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Метки
Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности