0

Кривбасс одолел Динамо в третьем матче полуфинала чемпионата

Криворожскому клубу остался всего один шаг до финала первенства Украины

fbu.kiev.ua

Київське Динамо програло вдома Кривбасу в третьому матчі півфінальної серії плей-оф Суперліги Фаворит Спорт – 68:73.

Гості з перших секунд агресивно пішли в атаку. Зусиллями Глєбова криворіжці повели – 4:0. У Динамо за цей час двічі невлучно кидав Липовий. Великий відсоток браку в господарів зберігся до кінця чверті. Найбільше досягнення – рівний рахунок 4:4 після влучання Дроздова. Упродовж усього ігрового часу 10-хвилинки кияни наздоганяли. Однак так і закінчили чверть з -8.

Початок другої чверті виявився ще більш загрозливим для господарів. Надто втомлений вигляд мали динамівці на тлі набагато активніших гостей. Кілька помилок від Челована і господарі вже відставали на 10 очок. Та все ж підопічним Володимира Рижова вдалося мобілізуватися. Кілька стрімких проривів Фанденбурка, триочковий Дроздова, влучні штрафні Липового повернули господарів у боротьбу. А влучний триочковий Чигринова дозволив піти на велику перерву за рівного рахунку – 44:44.

Більша частина ігрового часу третьої чверті пройшла за рівної боротьби. Однак на останній хвилині господарі відпустили гостей на чотири очки. Тихонов реалізував два штрафних з трьох, закинувши ще й з гри. Натомість триочкові спроби Дроздова та Фандербурка виявилися невлучними.

У заключній чверті гості застосували жорсткий пресинг, змусивши господарів знову багато помилятися. Поступово це вплинуло на загальний рахунок. Криворіжці мали вже 12 очок переваги за 5 хвилин до кінця основного ігрового часу.

Щось змінити за лічені хвилини господарі не змогли. Кривбас зробив ще один крок до фіналу. Уже в наступному поєдинку серії доля протистояння в цій парі може вирішитися. Початок матчу 19 квітня о 19:00.