| Обновлено 05 апреля 2016, 17:30
1856
0

Гитченко и Мирошниченко не сыграют против Александрии

Игроки «Карпат» пропустят матч из-за красных карточек, полученных в поединке с «Зарей»

1856
0
fckarpaty.lviv.ua

Два захисники «зелено-білих» не зможуть зіграти проти «Олександрії» у неділю, 10 квітня, на «Арені Львів». Обох карпатівців було вилучено в попередньому матчі проти луганської «Зорі».

Арбітр Юрій Вакс показав Андрієві Гітченку пряму червону картку наприкінці першого тайму, а на останніх хвилинах другої половини гри, за друге попередження, червоне світло перед собою побачив Денис Мірошніченко. Варто зауважити, що для обох гравців, ці вилучення стали першими у карпатівській футболці.

Щодо кадрових втрат нашого суперника, то дисциплінарних проблем у підопічних Володимира Шарана немає. Однак, як відомо, до кінця сезону вилетів з обойми команди лідер «Олександрії» Давід Таргамадзе, який зазнав важкої травми під час товариського матчу.

Нагадаємо, матч між «Карпатами» та «Олександрією» відбудеться у неділю, 10 квітня, о 17:00, на стадіоні «Арена Львів».