1871
0

Молодежь Стали обыграла сверстников из Ворсклы

Исход поединка решил единственный результативный удар Янко

Молоді «ворскляни» пропустили вже у дебюті поєдинку. Серія рикошетів у штрафному майданчику господарів поля, і Янко зміг пробити з близької відстані – 0:1. Справедливості заради відзначимо, що у першій половині матчу це був чи не єдиний момент гостей. Натомість у полтавців можна було нарахувати щонайменше три. Два з них створив Шаповал. Спочатку він небезпечно пробивав головою. А потім після сольного проходу намагався проштовхнути м’яча у ближній кут, але не влучив. Під кінець 45-хвилинки Авраменко пробивав головою з вигідної позиції, проте кіпер без зайвої метушливості приборкав цей м’яч.

У другому таймі важко було виокремити явного лідера. Гравці «Сталі», мабуть, зробили висновки з першого тайму, що на утримання рано стали грати і провели кілька непоганих атак. «Ворскляни» постійно загрожували воротам Пенькова, проте усіх титанічних зусиль було замало. Ближче всього до нічиї «ворскляни» були тоді, коли арбітр матчу призначив пенальті у ворота «Сталі» за фол у штрафному майданчику. Авраменко з «точки» пробив сильно, проте воротар розгадав задум нападника. Тож, у підсумку - 0:1.

«Ворскла» - «Сталь» - 0:1
Гол: Янко, 6.
«Ворскла»: Ткаченко, Варен (Брага, 46), Бобров, Ардін Даллку, Квасний, Одарюк, Мельник, Ічанський Олійник (Грабчак, 67), Авраменко, Шаповал (Прядун, 80).
«Сталь»: Пеньков, Янко, Грачов, Мироненко, Палюк, Матвеєв (Савчук, 57), Климчук, Клак, Задерака, Козак, Яловенко.
На 84-й хвилині Авраменко не реалізував пенальті – воротар.