0

Молодежная сборная Украины расписала ничью с Грузией

Соперники на двоих в матче забили шесть мячей

ffu.org.ua

Молодіжні збірні України та Грузії, забивши на двох шість м’ячів, завершили  контрольний поєдинок унічию – 3:3.

У Зестафоні у матчі зі своїми грузинськими однолітками, який проходив під акомпанемент дощу, команда Олександра Головка двічі вела в рахунку, але в підсумку була змушена відігруватися, забивши вирішальний гол уже на останній хвилині зустрічі.

«Синьо-жовті» на 19-й хвилині після голу Соболя першими змінили рахунок на табло, але господарі досить швидко відігралися завдяки влучному удару Чантурії. Втім радість місцевих уболівальників, яких на гру прийшло чимало, була недовгою: вже через п’ять хвилин після голу грузинської «молодіжки» українці знову вийшли вперед після точного «пострілу» Яремчука. Проте на перерву команди пішли за нічийного рахунку - атаку збірної Грузії влучним ударом завершив Кітеїшвілі.

У середині другого тайму Шенгелія вивів збірну Грузії вперед, а відігрались «синьо-жовті» вже перед самим фінальним свистком: крапку у поєдинку поставив Бека Вачіберадзе.

Відзначимо, що виїзний матч проти грузинських однолітків став для підопічних Олександра Головка другим під час березневого збору команди. У першому контрольному поєдинку на цьому етапі підготовки «синьо-жовті» також у гостях переграли молодіжну збірну Австрії (1:0).

Товариський матч

Грузія U-21 - Україна U-21 - 3:3

Голи: Чантурія, 22, Кітеїшвілі, 35, Шенгелія, 65 - Соболь, 19, Яремчук, 27, Вачіберадзе, 90.

Грузія: Купатадзе, Гегетчкорі, Маргвелашвілі (Япіашвілі, 85), Табідзе, Горозія (Поніава, 86), Чантурія (Зівзівадзе, 46), Арабулі (Гегетчкорі, 46, Кіркітадзе, 85), Кітеїшвілі (Кочладзе, 72 ), Хараїшвілі (Маркозашвілі, 72), Тевсазде (Цнобіладзе, 74), Гвілія, (Заранд, 46).
Україна : Безрук, Лук'янчук, Мірошниченко, Очігава, Качараба, Вачіберадзе, Соболь, Юрченко (Зубков, 46), Кабаєв (Данченко, 65), Михайліченко (Третьяков, 72), Яремчук (Бесєдін, 72).