Донбасс выигрывает второй полуфинальный матч

Дончане уверено обыгрывают харьковчан

1103
0
Донецький «Донбас» зробив правильні висновки із вчорашнього матчу проти «Витязя», який непросто дався команді Анатолія Степанищева.

Цього разу господарі льоду взялися за досягнення потрібного результату з перших же секунд гри. Перевага «Донбасу» на початку зустрічі знайшла своє відображення на табло: у стартовому періоді господарі відзначилися тричі, а у другій 20-хвилинці ще три рази запалювали червоне світло за воротами харків’ян.

Третій період команди відіграли у середньому темпі. Небезпечні моменти періодично виникали біля воріт команд, проте Євген Царегородцев та Владислав Вязовов небезпеку ліквідували.

Тепер команди переїжджають до Харкова, де 19 березня серія має всі шанси закінчитися.

«Донбас» – «Витязь» – 6:1 (3:0; 3:1; 0:0)

17 березня 2016 року, 18:00. Арена «Альтаїр»

Судді: А. Сєврук, А. Гладченко, І. Хохлов, В. Качан

Донбас: Царегородцев. Толстушко – Таран, Горбань – Карп, Вол. Алексюк – Петрухно, Катрич – Григор’єв. Бабинець – Буценко – Шахворостов, Журун – Докшин – Кочетков, Захаров – Варламов – Чердак, Нікіфоров – Ромащенко – Кузьмік.

Витязь: Харитонов (Вязовов, 20:00). Панасенко – Муль, Оксененко – Піддубний, Кривда – Попов, Гасімов. Сальніков – Большаков – Кривонос, Матвієнко – Максименко – Муртищев, Посєвін – Пономар – Кобіков.

Голи: 1:0. Чердак (Варламов, 4:34), 2:0. Кузьмік (Григор’єв, 12:16), 3:0. Бабинець (Буценко, Вол. Алексюк, 18:28 – менш.), 3:1. Кобіков (Пономар, Посєвін, 20:59 – більш.), 4:1. Чердак (28:13), 5:1. Буценко (Бабинець, Докшин, 31:36 – більш.), 6:1. Карп (Кочетков, Докшин, 34:19),

Рахунок серії: 2:0