1174
0

Донбасс победил Витязь

Дончане начинают полуфинальную серию с победы

Ігровий день 16 березня розпочався у Дружківці, де переможець першого етапу «Донбас» приймав харківський «Витязь».

Про те, що плей-офф та регулярний чемпіонат не слід порівнювати, сказано вже багато. Харківська команда своєю грою лише підтвердила це. Не зважаючи на впевнені перемоги у всіх шести матчах першого етапу, підопічні Анатолія Степанищева мали відчутні проблеми у сьогоднішньому матчі.

Як і у першому матчі між «Дженералз» та «Кременчуком» основний вплив на результат зустрічі мала гра у нерівних складах. У першому та другому періодах команди чотири рази розігрували зайвого.

Ключовий момент стався наприкінці другої 20-хвилинки. Після кидка Іллі Докшина шайба перетнула лінію воріт за якусь мить до сирени про закінчення періоду. Надломлені цим моментом харків’яни не змогли втретє в матчі зрівняти рахунок.

«Донбас» – «Витязь» – 5:2 (2:1; 1:1; 2:0)

16 березня 2016 року, 18:00. Арена «Альтаїр»

Судді: А. Сєврук, А. Гладченко, І. Хохлов, А. Перетятько

Донбас: Царегородцев. Толстушко – Ігнатенко, Горбань – Карп, Вол. Алексюк – Петрухно, Катрич – Таран. Бабинець – Буценко – Шахворостов, Журун – Докшин – Кочетков, Захаров – Варламов – Чердак, Свіщев – Ромащенко – Кузьмік.

Витязь: Харитонов. Панасенко – Муль, Оксененко – Піддубний, Кривда – Попов, Гасімов. Сальніков – Большаков – Кривонос, Лазаренко – Максименко – Посєвін, Кобіков – Муртищев – Матвієнко.

Голи: 1:0. Буценко (Бабинець, 1:01), 1:1. Максименко (Лазаренко, 6:01 – більш.), 2:1. Чердак (Петрухно, Вол. Алексюк. 10:34 – більш.), 2:2. Сальніков (Кривонос, 20:21 – більш.), 3:2. Докшин (Горбань, Журун, 39:59 – більш.), 4:2. Захаров (Петрухно, 47:32), 5:2. Захаров (Петрухно, 56:42 – 5х3)

Рахунок серії: 1:0