Паузу в чемпионате полтавчане заполнили товарищеским матчем

ТМ. Ворскла - Кремінь 2:0

12 березня. 11:30. С. Крутий Берег. Стадіон «Лтава». 100 глядачів.

Голи: Бараннік, 16, Довгий, 22

Ворскла: Ткаченко, Даллку, Бобров (Даллку Ардін, 46), Сапай, Квасний, Одарюк, Бартуловіч, Довгий, Мельник, Бараннік, Ковпак (Авраменко, 67).

На початку гри дві відмінних нагоди після виходу до воріт втратив Бараннік, одного разу, перекидаючи м'яч через воротаря, не влучив у «рамку» Бартуловіч. На 16-й хвилині Ковпак наздогнав м'яч біля лицьової лінії, на замаху прибрав воротаря й викотив «цукерочку» на Баранніка, який потужним ударом під поперечку відкрив рахунок у грі.

Бартуловіч знову мав забивати на 20-й хвилині, та забракло кількох сантиметрів. На 22-й хвилині рахунок став 2:0 після влучного удару другим темпом від Довгого з лівої ноги. Під кінець перших тридцяти хвилин Даллку віддав на Ковпака, який, прийнявши м'яч у штрафному, сходу пробив, але влучив у поперечину. До кінця першого тайму Крнмінь зумів провести кілька атака, але навіть без натяку на загрозу воротам Ткаченка.

Цікавий факт: від початку другого тайму цементували оборону Ворскли брати Арменд і Ардін Даллку. Старший свого часу говорив, що мріє коли-небудь зіграти разом із молодшим.

На 61-й хвилині пройшовши флангом та змістившись в центр цілив по воротах Сапай, воротар приборкав цей м'яч. Ковпак на 65-й хвилині вийшов на ударну позицію й добре пробив, на жаль, куля пройшла низом, поряд із лівою стійкою.

В кінцівці гри Кремінь створив кілька цікавих епізодів біля полтавських воріт, але рахунок вже не змінився - 2:0 за Ворсклою.