Александрия обыграла Судуву

Команда Владимира Шарана одержала победу на сборах с минимальным счетом

891
0
У четвер ФК «Олександрія» зіграв свою передостанню товариську зустріч на навчально-тренувальних зборах в Туреччині. Суперником нашої команди був литовський клуб «Судува».

Гра видалась доволі напруженою. Моменти виникали як біля одних воріт, так і біля інших, але відзначитись в цій грі вдалось олександрійцям. На 12-й хвилині, після кутового удару, впевнено на дргому поверсі головою зіграв А.Шендрік, відправивши м'яча в кут воріт. 1:0 - перемога олександрійців. Завтра на нашу команду чекає заключний спаринг. Суперником нашої команди буде команда із Боснії та Герцоговини - «Младость».

Контрольний матч.
ФК «Судува» - ФК «Олександрія» - 0:1 (0:1)
Гол: Шендрік, 12.

ФК «Олександрія»: 1-й тайм - Леванідов, Шендрік, Імереков, Чорній, Старенький,  Гуськов Таргамадзе, Леонов, Банада, Есеола, Куліш; 2-й тайм: Рудик, Чеботаєв, Єлсуков,  Імереков, Гуськов, Козак, Чорній, Старенький, Леонов (Грицук, 65), Полярус, Есеола.