1912
0

Рапид переиграл Компаньон

«Рапид» обходит «Компаньон» в турнирной таблице

Поєдинок, у якому команди боролися за шосту позицію в турнірній таблиці, вийшов нерівним. Перший період пройшов під диктовку гостей, які мали чимало шансів відзначитись, проте команда Євгана Аліпова закинула лише одного разу.

Хід гри змінився у другій 20-хвилинці. «Рапіду» вдалося відзначитися п’ять разів, використавши позиційні та тактичні помилки суперників.

В заключному ігровому відрізку «зелено-білі» грамотно довели матч до перемоги, перервавши таким чином 13-матчеву програшну серію.

«Рапід» – «Компаньйон» – 6:2 (0:1; 5:1; 1:0)

17 лютого 2016 року, 15:00. Палац спорту, 106 глядачів

Судді: А. Сєврук, С. Хараберюш, О. Сабада

Рапід: О. Хонін. Порупа – Журавель, Курпіч – Вл. Андрєєв, Ісламов – І. Романенко, Борисов – Маслов. Мадера – М. Дворник – Вербенко, Чобанян – Бобков – Шапіро, Єфімов – Черніченко – Коржилецький, Ю. Ігнатенко, Вал. Андрєєв.

Компаньйон: Дорош. Горлушко – Швачка, Артем’єв – Жариков, Козачук – Узаков, Татарин – Савицький. Шиманський – Шах – Чорний, Боронило – Орлов – Волков, Михайлов – Гацанюк – Янович, Трохимчук, Храмков.

Голи: 0:1. Трохимчук (Храмков, 5:09), 1:1. Шапіро (Курпіч, Бобков, 25:15), 2:1. Чобанян (28:44), 3:1. Чобанян (Шапіро, Черніченко, 33:28), 4:1. Коржилецький (Маслов, 33:50), 5:1. Шапіро (Бобков, Чобанян, 38:53), 5:2. Шиманський (Узаков, Чорний, 39:20), 6:2. Мадера (Черніченко, Коржилецький, 56:08)

Штраф: 28 – 8