Александрия проиграла Ружомбероку

Украинский клуб в товарищеском матче уступил с минимальным счетом

© fco.com.ua

Свій перший спаринг на другому навчально - тренувальному  в Туреччині ФК «Олександрія» провів  із словацьким клубом «Ружомберок».

Перший тайм матчу вийшов доволі блідим. Моменти біля обох воріт  можна порахувати на пальцях однієї руки. В основному вся боротьба проходила в центрі поля.  У наших суперників також не виходило в плані атаки біля воріт В.Леванідова. Але, на 35-й хвилині олександрійці після помилки в центрі поля дали нагоду словакам створити гострий момент.  Спочатку з правого флангу відбувся удар, який парирував В.Леванідов, але голкіпера ніхто не підстрахував і на добиванні нападник «Ружомберока» відправив  м'яч у сітку воріт.  В олександрійців   шанси мали Д.Таргамадзе, С.Микицей, але їхнім ударам бракувало влучності. Ще один напів-момент був у В.Пономара.  Віталій міг вийти віч-на-віч з воротарем, але останній вчасно вийшов  із воріт і забрав  сферу у свої руки.

Другу сорокап'ятихвилинку тяжко порівняти із першою. Вже на 46-й хвилині С.Куліш міг зрівняти рахунок, але свою реакцію продемонстрував  голкіпер суперників.  Згодом, А.Чорній виконував небезпечний штрафний удар, але не влучив у ствір.  В середині тайму «Олександрія» влаштувала справжню навалу на ворота «Ружомберока». Впродовж 10 хвилин наші земляки тричі повинні були забивати. Але м'яч, мов зачарований, не залітав у ворота: то біля стійки пролетить, то голкіпер відіб'є, то захисники  з лінії виб'ють.  Словаки граючи від оборони прагнули створити моменти за рахунок контратак, але все для них завершувалось на підступах карного майданчика - наші гравці швидко перехоплювали шкіряного.

Як олександрійці не намагались зрівняти  рахунок - все марно. Мінімальна поразка «Олександрії».

Наступний матч ФК «Олександрія» проведе 13-го лютого проти словацького клубу «ДАК 1904» (Дунайська-Стреда). Початок о 17:30

ФК «Олександрія» - МФК «Ружомберок» - 0:1
Гол: А.Кучера (36)

ФК «Олександрія»
1-й тайм: Леванідов, Шендрік, Путраш, Басов, Микицей, Запорожан (к/к), Мягков, Козак, Грицук, Таргамадзе, Пономар
2-й тайм: Леванідов (Рудик,78), Чеботаєв, Чорній, Леонов, Імереков, Шендрік (Єлсуков, 73), Путраш (Гуськов, 73), Банада,Старенький, Есеола, Куліш