1

Antalya Cup. Украина – серебряный призер турнира

Молодежная сборная Украины заняла второе место на турнире в Турции

ffu.org.ua
У суботу, 30 січня, в Туреччині закінчився турнір молодіжних збірних «Antalya Cup». Переможцем даних змагань стала команда Азербайджану, яка за результатами 5 матчів набрала 12 очок, стільки ж очок до своєї скарбнички поклала і наша збірна, та програла суперникам за особистими зустрічами (в першому турі з рахунком 1:2), тож українці стали срібними призерами турніру.

В останньому матчі «Antalya Cup» підопічні Олександра Головка зустрічалися з командою Албанії. Основні події гри прийшлись на другу половину гри – на 55-ій хвилині в рахунку повели албанці, які зуміли вдало розіграти свій штрафний удар. Так в ролі наздоганяючих українці були менше 20 хвилини – на 73-ій Данченко відновив рівновагу. Та і на цьому «синьо-жовті» не зупинились. На 82-ій Беседін влучним ударом вивів свою команду вперед – 2:1 – вольова перемога українців.

Україна U-21 –Албанія U-21 – 2:1

Голи (Україна): Данченко (73), Беседін (82)

Україна U-21: Безрук (Гриценко, 46), Кірюханцев, Сваток, Сагуткін, Каплієнко, Чумак, Мишньов, Кузик (Безбородько, 63), Хобленко (Радченко, 46), Полегенько (Данченко, 46), Хомченко (Беседін, 46)