Скала у першому матчі в новому році розібралась з Вересом

Василь Цюцюра відзначив своє поверненя до Стрия голом у ворота рівнян

2849
1

У рамках першого циклу підготовки до весняної частини сезону 2015/2016 років, стрийська «Скала» провела перший спаринг у новому році. Суперником наших земляків був сусід за турнірною таблицею у чемпіонаті Ураїни серед команд другої ліги – рівненський «Верес». Підготовку до футбольної весни рівняни розпочали трохи швидше за стриян, і гра проти «Скали» була завершальною на першому етапі для наших суперників. Наступного дня після цього поєдинку гравці «Вереса» розїдуться по домівках, а вже 5 лютого повернуться на Львівщину, де продовжуть підготовку до сезону. Тому суперники зустрінуться невдовзі ще раз, про дату ми повідомимо після того, як обидві  команди погодять термін гри.

Гра відбулася 29 січня на полі зі синтетичним покриттям у с. Довгому за сприятливої практично весняної погоди. Звітний матч команда Василя Малика провела двома складами. Лише Петро Стасюк, єдиний у складі «Скали», провів на полі усі 90 хвилин поєдинку.

Практично із стартовим свистком арбітра Олександра Шандора почала простежуватись перевага «малиново-зелених», які невдовзі втілили її у перший забитий м`яч. Вже на 7-й хвилині гості в метрах 20-22-х від власних воріт практично по центру порушили правила проти Віталія Рябушка. До смугастого підійшов штатний виконавець «Скали» Дмитро Скакун і, як він це робив неодноразово, спрямував круглого обвідним ударом у лівий верхній кут – 1:0. Після забитого голу господарі й надалі володіли відчутною перевагою і невипадково невдовзі провели й другий гол. На 16-й хвилині рахунок подвоїв вже сам Віталій Рябушко, який з другої спроби (перший його удар встиг заблокувати захисник) несильним проте влучним ударом з лівої ноги спрямував м`яча у правий нижній кут.

Ще до перерви господарі могли довести рахунок до непристойного, проте в завершальній фазі діяли невдало. Згадаймо лише чистий вихід Олега Квича. Запам`яталася також двоходівка тих же Рябушка і Скакуна, як на мене, найкращих гравців у зустрічі (сюди також треба віднести й Владислава Клименка), які розіграли блискучу комбінацію, проте завершальний удар у Дмитра виявився неточним.

Другий тайм гості провели трохи краще. Однак і тут першими мали відзначатися господарі, однак гостей врятував воротар, який ногою встиг парирувати удар Богдана Іванченка, який, обікравши суперника, виходив на побачення. Не забиваєш ти – забивають тобі. На 79-й хвилині «Вересу» вдалася атака центром поля, яку завершив Ярослав Сокіл.

І все ж останнє слово було за «малиново-зеленими». Буквально через хвилину нагадала про себе наша зіркова пара Пришнівський – Цюцюра. Володя перехопив смугастого у центрального захисника, проте, помітивши, що Василь знаходиться у кращій позиції для завершального удару, залишив круглого партнеру і рахунок став – 3:1. Так Василь Цюцюра відзначив своє повернення до стрийської команди, після піврічної оренди у дніпродзержинській «Сталі». У заключні хвилини рахунок не змінився.

Загалом у першій для себе грі в новому році стрийська команда залишила дуже приємне враження. Незважаючи на втому, адже нині «Скала» працює в режимі важких та інтенсивних тренувань, хлопці виглядали значно свіжішими від своїх суперників. Було помітно, що хлопці скучили за великим футболом і прагнули показати все, на що вони спроможні на даний момент.

«Скала» (1-й тайм): Денис Завгородній, Петро Стасюк, Тарас Максимович, Едуард Мись, Роман Ботвинник, Владислав Клименко, Назар Кміть, Дмитро Скакун, Олег Квич, Віталій Рябушко, Роман Лівінський

«Скала» (2-й тайм): Роман Герич, Петро Стасюк, Роман Подоляк, Віталій Бондаренко, Юрій Антонів, Михайло Березовий, Богдан Іванченко, Андрій Маляренко, Владислав Клименко (Василь Білошицький, 60), Володимир Пришнівський, Василь Цюцюра.

До речі, це було третє побачення стрийської та рівненської команд за останні півроку. І лише цього разу «Скалі» вдалося обіграти «Верес», адже в матчах чемпіонату країни рівняни одного разу перемогли в поєдинку 1-го туру у Стрию, а ще одна гра вже другого кола завершилася у Рівному нічиєю. Тоді рятівне очко «Скалі» приніс також влучний удар зі штрафного Дмитра Скакуна на останніх хвилинах зустрічі.

Наступний контрольний поєдинок команда Василя Малика проведе вже 30-го січня, у Винниках проти учасника чемпіонату Львівщини львівської «Погоні». Початок матчу о 12 годині.

«Скала – «Верес» – 3:1 (2:0)