Украинские атаманы и Китайские драконы сделали вес

В Виннице состоялась официальная процедура взвешивания накануне завтрашнего боя WSB

Украинские атаманы и Китайские драконы сделали вес

29 січня у торгівельному центрі «Sky Park» пройшла офіційна процедура зважування та прес-конференція учасників матчевої зустрічі другого кола Всесвітньої серії боксу між «Українськими отаманами» та «Китайськими драконами».

«Мені, як президенту Вінницької обласної Федерації боксу, надзвичайно приємно, що спортивна подія такого масштабу відбудеться в нашому рідному місті Вінниці, – зазначив один з головних організаторів матчевої зустрічі Олег Алекса. – В організацію матчевого протистояння між «Українськими отаманами» та «Китайськими драконами» було вкладено багато зусиль та старань. Гадаю, завтра усі гості нашого заходу та телеглядачі високо оцінять рівень нашої роботи. А загалом хочу побажати перемоги нашій команді та успіхів у подальшій турнірній боротьбі». 

Своїми думками стосовно матчевого протистояння поділився генеральний директор клубу «Українські отамани» Дмитро Гайструк: «Сьогодні у нас пройшла прес-конфереція, а вже завтра «Українські отамани» розпочнуть виступи у VI сезоні Всесвітньої серії боксу. Хотілось би подякувати президенту Федерації боксу Вінницької області Олегу Алексі, президенту ФБУ Володимиру Продивусу, президенту СК «Нокаут» Сергію Капусті та усім без виключення людям, які організували цей вечір боксу та посприяли тому аби «Отамани» продовжили виступи у змаганнях WSB. Окрема подяка нашим героям – боксерам, які незважаючи на усі труднощі погодилися виступати за нашу команду у нинішньому сезоні. Ми всі робимо одну важливу справу, яка, я впевнений, принесе в результаті для України не одну олімпійську ліцензію. На завершення хочу побажати удачі командам і я надіюсь, що завтра переможе найсильніший».

Високий рівень організації поєдинків в Україні відмітив також супервайзер найближчої матчевої зустрічі Мохамед Мустасан: «Україна завжди показує високий рівень організації матчів Всесвітньої серії боксу. Не дивлячись на те, що матчева зустрічі буде проходити не в Києві, я більш ніж впевнений, що і Вінниця підтримає високі стандарти організації матчів в Україні». 

Щодо офіційної процедури зважування, то боксери показали на вагах наступні результати: 

Вагова категорія 52 кг:
Максим Фатич «Українські отамани» - 51,7 кг 
Ху Джиангуан «Китайські дракони» - 51,8 кг

Вагова категорія 60 кг:
Віктор Славінський «Українські отамани» - 59,6 кг
Шан Джун «Китайські дракони» - 59,5 кг

Вагова категорія 69 кг:
Сергій Богачук «Українські отамани» - 68,4 кг
Конг Венбін «Китайські дракони» - 68,3 кг

Вагова категорія 81 кг:
Денис Солоненко «Українські отамани» - 80,8 кг
Ші Гуонджун «Китайські дракони» - 80,1 кг

Вагова категорія понад 91 кг:
Віктор Вихрист «Українські отамани» - 104,6 кг
Жибао Вонг «Китайські дракони» - 97,1 кг

Нагадаємо, матчева зустріч між «Українськими отаманами» та «Китайськими драконами» відбудеться 30 січня о 18:00 у спортивному клубі «Нокаут».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Федерация бокса Украины

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
  bokser2
    bokser2, 29.01.2016 22:53
  +1
  нормально, пацаны в магицентре взвесились, завтра буду на бое в вип ложе наблюдать, хорошо не забыли мастера спорта, участника чемпионата европы 2010, и дали вип пригласительное.
  bokser2
    bokser2, 29.01.2016 22:53
  +1
  нормально, пацаны в магицентре взвесились, завтра буду на бое в вип ложе наблюдать, хорошо не забыли мастера спорта, участника чемпионата европы 2010, и дали вип пригласительное.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности