Antalya Cup. Украинская молодежка обыграла Косово

Команда Головко выиграла второй матч на турнире

1875
0

Після поразки у стартовому матчі турніру від Азербайджану молодіжна збірна України зуміла зібратися із силами і вже в наступній грі заробила три очки, перегравши команду Косово - 2:0.

Олександр Головко продовжує експерименти зі складом команди: у порівнянні з першим матчем, гру зі стартових хвилин у «синьо-жовтих» розпочали аж 8 нових виконавців (незмінними залишилися лише Качараба, Чумак та Радченко). Також варто відзначити, що погодні умови внесли свої корективи в гру обох команд. Ртутний стовпчик на термометрі ледве перевалював за 0 – надзвичайно прохолодна температура для Туреччини.

Матч проходив за значної переваги українців. Команда Косово з перших хвилин поєдинку свідомо віддала ініціативу українцям, обравши для себе контратакувальний стиль гри. Втілити ж територіальну та ігрову перевагу в забитий м’яч українці змогли лише ближче до кінця першого тайму. Гол до свого активу записав Радченко.

В другому таймі малюнок гри суттєво не змінився. «Синьо-жовті» нагнітали ситуацію біля воріт суперників і під кінець матчу забили другий м’яч. Щоправда, допоміг нашій команді автогол з боку гравця збірної Косово.

Свій наступний матч підопічні Олександра Головка проведуть у вівторок, 26 січня, проти команди Бахрейну.