Команда Владимира Шарана не устояла перед болгарским грандом

1174
0
Сьогодні ФК «Олександрія» провів свій перший спаринг на навчально - тренувальному зборі  в Туреччині. Хочеться відзначити, що це була перша гра футболістів в цьому році на натуральному газоні.

Гра в дебюті  для нашої команди не сильно складалась, натомість болгари вже на 10-й хвилині відкрили рахунок в матчі. Згодом, через 5 хвилин їм владось подвоїти превагу. Наступною  ж атакою Д.Леонов  замкнув простріл  з флангу і скоротив розрив в рахунку. Намагаючись встановити рівновагу, олександрійці пішли вперед і потрапили на контратаку суперників. Нападник ЦСКА виходячи віч-на-віч  з Новаком впав в боротьбі з М.Імерековим. Арбітр матчу показав червону картку Імерекову, але за домовленістю, олександрійці виконали заміну. На поле вийшов С.Басов. Проте, головним покаранням виявися  третій гол у наші ворота. Вже під завісу першої  половини Є.Банада, після помилки голкіпера, вдруге відзначився у ворота болгарів. Перший тайм завершився мінімальною перевагою ЦСКА.

В другому таймі ініціативою володіли наші земляки. Моменти мали Есеола, Басов, Мілько, двічі  з вигідної позиції не влучив  Пономар. Вже під завісу матчу олександрійці знову наразились на контратаку і один з небагатьох моментів ЦСКА завершився взяттям воріт - 2:4.

ФК «Олександрія» - ЦСКА (Софія, Болгарія) - 2:4 (2:3)
ФК «Олександрія»
1-й тайм: Новак (Леванідов, 30, Рудик,60), Чеботаєв, Чорній, Шендрік(к/к), Банада, Леонов, Мілько, Козак, Таргамадзе (Полярус, 28), Куліш, Імереков.
2-й тайм: Басов,Шендрік(Бичков), Мікіцей, Чорній (Мягков), Запорожан (к/к), Таргамадзе, Козак, Есеола, Мілько, Пономар.
Вилучення: Імереков (Басов - з правом заміни).
Голи:   Леонов (26), Банада (42) -  Цветанов (10, ?), Йорданов (90), Хазуров (25).