Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны
Чемпионат Украины
| Обновлено 20 января 2016, 07:25
1135
0

Ворскла проведет спарринг с ФК Полтава

Полтавские футболисты продолжают подготовку ко второй части сезона

| Обновлено 20 января 2016, 07:25
1135
0
Ворскла проведет спарринг с ФК Полтава
Важко в навчанні, легко в бою - якнайкраще підходить саме до цього періоду підготовки команди. Погода в рідному місті підкинула ворсклянам чимало клопоту. Саме клопоту, а не проблем або нерозв'язних труднощів. Так, завчасно зверстаний план підготовки команди в перший тиждень після відпустки довелося злегка скоригувати, але жодних зривів у підготовці команди немає.
 
У вівторок футболісти змушені були знову сховатися в критий спортивний комплекс «Розсошенці», де проходило повноцінне тренування і навіть невеликий внутрішньокомандний турнір. Приємно відзначити, що завдяки старанню й підтримці партнерів з глибини поля кілька голів забив у складі своєї нової команди нападник Юрій Коломоєць. Саме він, а також Микола Квасний, Джемаль Кізілатеш та Євген Ткачук виграли цей міні-турнір. Ян Вічний був визнаний кращим голкіпером.
 
На 21-го січня, якщо погода не піднесе чергового сюрпризу, є попередня домовленість про спаринг із земляками з ФК «Полтава», який пройде на полі навчально-тренувальної бази «Городян». 
Источник ФК Полтава
Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Комментарии 0
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.