Хай вам щастить, українці

25 серпня в Осаці стартує чемпіонат світу з легкої атлетики

25 серпня в Осаці стартує чемпіонат світу з легкої атлетики. Збірна України на цих змаганнях буде представлена 44-ма атлетами.

Повний список українських легкоатлетів:

1.Жінки:

1) Олена Антонова (срібна призерка Кубку Європи, диск),
2) Катерина Карсак (Чемпіонка Європи серед молоді, диск),
3) Наталія Семенова (4-те місце на Кубку Європи 2007),
4) Людмила Блонська (на початку серпня перевершила рекорд 1982-го року з семиборства);
5) Наталія Добринська (встановила рекорд країни з п’ятиборства в березні 2007 року, Бірмінгем);
6) Анна Мельниченко (4-те місце на Універсіаді 2007 в Бангкоку, багатоборство);
7) Ольга Іванкова (фіналістка Кубку Європи 2006, спис);
8) Тетяна Головченко (Чемпіонка Європи з кросу, срібло на Універсіаді, 1500 м);
9) Ірина Ліщинська (Чемпіонка України на 1500 м, Донецьк);
10) Валентина Горпинич (срібло на 3000 м з/п, Бангкок);
11) Наталія Тобіас (на початку серпня встановила новий рекорд України на 3000 м з/п, Київ); 12) Антоніна Єфремова (золото в естафеті 4*400 м, Бангкок);
13) Ольга Завгородня (золото в естафеті 4*400 м, Бангкок);
14) Юлія Кревсун (золото на 800 м, Бангкок);
15) Тетяна Петлюк (срібло на Чемпіонаті Європи 2007, 800 м);
16) Віта Паламар (Чемпіонка України зі стрибків у висоту, Донецьк);
17) Наталія Пигида (золото в естафеті 4*400 м, Бангкок);
18) Наталія Погребняк (срібло на Чемпіонаті Європи серед юніорів в Хенгело, естафета 4*100 м);
19) Оксана Зубковська (перше місце на Універсіаді в Києві, 2007);
20) Оксана Ілюшкіна (4-те місце в складі естафети 4*400 м на Кубку Європи, Мюнхен);
21) Вікторія Рибалко (фіналістка Кубку Європи та Чемпіонату Європи 2007);
22) Олександра Стаднюк (фіналістка Універсіади в Бангкоку, довжина та потрійний);
23) Ольга Саладуха (золото на Універсіаді 2007 в Бангкоку, потрійний);
24) Олена Чебану (срібло на 100 м, бронза в естафеті 4*100 м, Бангкок);
25) Євгенія Снігур (перше місце на Кубку Європи 2007 в Мюнхені, бронза на Універсіаді в Бангкоку, 100 м з/б);
26) Тетяна Терещук-Антіпова (бронзова призерка Олімпійських ігор на 400 м з/б, Афіни);
27) Анастасія Рабченюк (срібло 400 м з/б, Бангкок);
28) Галина Тонковид (бронза в естафеті 4*100 м, Бангкок);
29) Ірина Шепетюк (бронза в естафеті 4*100 м, Бангкок);
30) Ірина Штангєєва (бронза в естафеті 4*100 м, Бангкок);
31) Оксана Щербак (золото в естафеті 4*400 м, Бангкок);
32) Наталія Золотухіна (бронза на Чемпіонаті Європи серед молоді, молот)

Чоловіки:

33) Денис Юрченко (бронзовий призер Чемпіонату Світу, двічі срібний призер Чемпіонату Європи, стрибки з жердиною);
34) Олександр Корчмід (4-те місце на Чемпіонаті Європи, Бірмінгем, стрибки з жердиною); 35) Сергій Демидюк (золото на Універсіаді 2007);
36) Віктор Ястребов (срібний призер Кубку Європи, 2006, потрійний);
37) Дмитро Демянюк (переможець Фіналу Кубку України, серпень 2007, Київ);
38) Юрій Кримаренко (Чемпіон світу зі стрибків у висоту);
39) Андрій Ковенко (Чемпіон України зі спортивної ходьби на 10 000 м, 2007, Суми);
40) Олексій Лукашевич (бронзовий призер Чемпіонату Європи, 2006, стрибки у довжину);
41) Микола Саволайнен (бронзовий призер Кубку Європи в Мюнхені, потрійний);
42) Станіслав Нестеровський (фіналіст Універсіади в Бангкоку, диск);
43) Євген Виноградов (рекордсмен України серед юніорів у метанні молота);
44) Іван Гешко (Чемпіон світу з бігу 1500 м, Москва).

Перед нашою збірною поставлене завдання вибороти дві-три медалі.

www.uaf.org.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности