Україна готується до Олімпійського уроку

8 вересня по всій Україні відбудеться ряд заходів в рамках Олімпійського уроку та Олімпійського тижня

Організаторами щорічного Всеукраїнського спортивного свята виступають Національний олімпійський комітет України, Міністерство освіти і науки України та Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Протягом двох днів відбувалися наради щодо організації та проведення акції.

Так, вчора представники федерацій поінформували про стан підготовки до Олімпійського уроку в Києві, адже саме центральна вулиця – Хрещатик – прийматиме основне дійство, в рамках якого на спеціально розташованих майданчиках відбудеться відкритий урок.

Подібні відкриті уроки охоплять 8 вересня всю Україну. Саме про це йшлося сьогодні під час селекторної наради під головуванням першого віце-президента НОК Володимира Бринзака та заступника Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Віктора Христоєва за участю керівників регіональних відділень НОК, обласних управлінь з питань фізичної культури та спорту, обласних центрів «Спорт для всіх» та «Інваспорт» й обласних рад фізкультурно-спортивних товариств.

Цьогорічний урок пройде під гаслом «Стань в ряди Олімпійців» і присвячуватиметься 55-річчю участі українських спортсменів в Олімпійських іграх сучасності. До школярів завітають олімпійські чемпіони, видатні спортсмени та тренери, члени Української академії спорту, Комісії атлетів НОК.

Також в рамках проведення Олімпійського уроку й Олімпійського тижня проходитиме акція «Пожертвування – це перемога», що ініційована Міжнародним Олімпійським Комітетом. Основною її метою стане збір речей для біженців.

НОК України

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности