1603
0

U-18. Украина минимально обыграла Израиль

Победу украинцам принес гол Смирного на второй минуте

У четвер, 17 грудня, юнацька збірна України, сформована з гравців 1998-го року народження, завершила свої виступи на міжнародному турнірі в Ізраїлі. В останньому матчі підопічні Володимира Циткіна з мінімальною перевагою здолали опір господарів турніру – команди Ізраїлю.

Стартові хвилини гри були за українцями, які без розвідки пішли в атаку. За цю сміливість вони були нагороджені голом, який на 2-й хвилині забив Смирний. До перерви наші хлопці обертів не скинули, проте ще раз засмутити воротаря збірної Ізраїлю Охайона не змогли.

У другому таймі малюнок гри не змінився. «Синьо-жовті» контролювали перебіг подій на полі і довели зустріч до переможного кінця.

Таким чином, мінімальна перемога українців з рахунком 1:0 дозволила команді посісти підсумкове друге місце на турнірі. Першу сходинку посіла збірна Німеччини, третє зайняли серби, а господарі турніру задовольнилися лише четвертою позицією.

Міжнародний турнір

Україна U-18 – Ізраїль U-18 – 1:0
Гол:
Смирний (2)

Україна: Білик – Чеберко, Величенко, Матвєєнко, Счастливцев (Шкіндер, 50), Топалов (Ярмоленко, 89), Алібеков, Смирний (Вантух, 67), Луньов, Лєднєв, Русин (Антонюк, 89)
Ізраїль (стартовий склад): Охайон – Галілі, Перец, Альтман, Абу Фанні, Леві, Авісрор, Асаффа, Ктабі, Махамід