|
508
0

До студентського «золота» – один крок

Студентська збірна України в півфіналі 24-ї Всесвітньої Універсіади перемогла команду господарів з рахунком 2:1

17 серпня в вирішальному двобої підопічні Володимира Лозинського зустрінуться з італійцями.

Автограф Запорожана
У першому таймі команди обмінялися голами. На влучний «постріл» форварда київського «Арсенала» Артема Старгородського таїландці відповіли результативною атакою, яку завершив Вутичай Татонг. Основний час добігав свого кінця, коли «синьо-жовті» завдали фатального для господарів удару. Півзахисник бурштинського «Енергетика» Андрій Запорожан відзначився на третій доданій хвилині!

Чергове побачення з Італією
У п’ятницю, 17 серпня, наші співвітчизники зустрінуться в фіналі зі збірною Італії, яка напередодні в компенсований час взяла гору над канадцями – 2:1. Нагадаємо, що в груповому раунді турніру Україна обіграла апеннінців с тими самими 2:1.

Україна – Таїланд – 2:1 (Старгородський, 20, Запорожан, 90+3 – Татонг, 22).
Україна: Іконніков, Гребинський, Башлай, Монахов, Запоражан, Проневич, Войнаровський, Старгородський, Гордя (Бочкур, 86), Худоб’як (Шевчук, 60, Гунченко, 90+3), Луценко.