Переломным моментом товарищеского матча стала середина второго тайма

1328
0
ffu.org.ua

Юнацька збірна команда України серед гравців віком до 16 років обіграла однолітків з Молдови у товариському матчі – 2:0.

У першому таймі гра проходила в центрі поля з ледь відчутною перевагою українців. Було декілька моментів у воріт як однієї, так і іншої команди. Після перерви українці активізувалися і практично не давали можливостей для проведення атак командою суперників.

Під кінець другого тайму «синьо-жовтим» вдалося провести ударну п’ятихвилинку, протягом якої наші футболісти забили два м’ячі. Результативні комбінації українців завершили Сорокін на 63-й та Білошевський на 67-й хвилинах гри.

Завтра наша наймолодша команда проведе ще один контрольний матч зі збірною Молдови.